اخبار دوربین مداربسته

دوربین Arlo’s Pro 5S 2K


Arlo Technologies امروز از انتشار دوربین امنیتی Pro 5S 2K جدید خود خبر داد.

آخرین نسخه اضافه شده به سری Pro برنده جایزه، Pro 5S دارای اتصال سه باند است – با استفاده از Wi-Fi دو باند و فناوری Arlo SecureLink.

Pro 5S توسط برنامه بازطراحی شده Arlo Secure پشتیبانی می شود که دارای یک رابط کاملاً جدید و بسیار بصری است که دسترسی به ابزارهای حیاتی مانند Emergency Response را ساده می کند.

هنگامی که به فناوری SecureLink اختصاصی Arlo متصل می شود، Arlo Pro 5S 2K مزایای قابل توجهی را برای کاربر نسبت به دستگاه های امنیتی موجود فراهم می کند.

از آنجایی که Pro 5S در حالت خواب با کمترین باند انرژی کار می کند، کاربران از بهبود قابل توجه عمر باتری قدردانی خواهند کرد.

علاوه بر این، اتصال سه باند، برد Wi-Fi طولانی تری را فراهم می کند و تداخل RF و تلاش های پارازیت فعال را کاهش می دهد و در عین حال کیفیت تصویر را به حداکثر می رساند. Pro 5S به طور یکپارچه با سایر دستگاه‌های SecureLink جفت می‌شود تا امنیت و اتصال مداوم، حتی در زمان قطع برق و اینترنت وجود داشته باشد.

تیم جانستون، معاون محصول در آرلو گفت: «Pro 5S ایمن‌ترین و مطمئن‌ترین دوربینی است که آرلو تا به امروز طراحی کرده است». «ادغام سه فناوری بی‌سیم در یک فرم بسیار فشرده، تضمین می‌کند که کاربران برای محافظت از همه چیزشان مجهزتر هستند. با پشتیبانی از تجربه کلی Pro 5S، برنامه بازطراحی شده و بصری Arlo Secure دسترسی بدون اصطکاک به جامع ترین ابزارهای نظارتی موجود را تضمین می کند.

اپلیکیشن Arlo Secure به کاربران این امکان را می دهد تا امنیت خود را به سطح بالاتری برسانند. بهبودها با مرکز واکنش اضطراری به روز شده شروع می شود که سطح بی سابقه ای از کنترل را در هنگام بحران به نوک انگشتان کاربران می آورد.

علاوه بر اینکه به کاربران اجازه می‌دهد از پرسنل اضطراری درخواست کنند، Emergency Response به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ وضعیت را از طریق پیامک یا تماس تلفنی در زمانی که پرسنل اضطراری در حال حمل و نقل هستند، ارائه می‌کند.

اتوماسیون‌های صرفه‌جویی در زمان را می‌توان برای راه‌اندازی رویدادهایی مانند geofencing، تغییر حالت، زمان‌بندی، آلارم و موارد دیگر برنامه‌ریزی کرد.

منبع