اخبار دوربین مداربسته

وسترن دیجیتال چارچوب ذخیره سازی داده های هوش مصنوعی را ارائه می کند


وسترن دیجیتال یک چارچوب چرخه داده هوش مصنوعی شش مرحله ای را راه اندازی کرده است که ترکیب ذخیره سازی بهینه را برای حجم کاری هوش مصنوعی در مقیاس تنظیم می کند.

این چارچوب مجموعه ای از SSD ها و HDD های کلاس سازمانی شرکت را برای پشتیبانی از بارهای کاری کلیدی در چرخه داده هوش مصنوعی همسو می کند و به مشتریان کمک می کند تا زیرساخت های ذخیره سازی پیشرفته را برنامه ریزی و توسعه دهند تا سرمایه گذاری های هوش مصنوعی خود را به حداکثر برسانند، کارایی را بهبود بخشند و هزینه کل مالکیت خود را کاهش دهند. گردش کار هوش مصنوعی

وسترن دیجیتال نقشه راه محصول و فناوری Flash و HDD خود را با نیازهای ذخیره سازی هر مرحله از چرخه بحرانی مطابقت داده است. این شرکت در حال راه اندازی یک SSD با عملکرد بالا PCIe Gen5 برای پشتیبانی از آموزش و استنتاج هوش مصنوعی است. یک SSD 64 ترابایتی با ظرفیت بالا برای دریاچه های داده سریع هوش مصنوعی؛ و بالاترین ظرفیت ePMR جهان، UltraSMR 32TB HDD برای ذخیره سازی مقرون به صرفه در مقیاس.

Rob Soderbery از وسترن دیجیتال گفت: «از آنجایی که فناوری‌های هوش مصنوعی تقریباً در تمام بخش‌های صنعتی جاسازی شده‌اند، ذخیره‌سازی به یک جزء مهم و پویاتر از پشته فناوری هوش مصنوعی تبدیل شده است. چارچوب چرخه داده‌های هوش مصنوعی جدید مشتریان ما را برای ایجاد زیرساخت ذخیره‌سازی که بر عملکرد، مقیاس‌پذیری و استقرار برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی تأثیر می‌گذارد، مجهز می‌کند.

SSD جدید Ultrastar DC SN861 اولین راه حل PCIe Gen 5.0 شرکت وسترن دیجیتال با عملکرد خواندن تصادفی پیشرو در صنعت و پیش بینی بهترین بهره وری انرژی در کلاس برای بارهای کاری هوش مصنوعی است. مکمل Ultrastar DC SN861، محدوده SSD کلاس سازمانی Ultrastar DC SN655 توسعه یافته است که برای کاربردهای ذخیره سازی فشرده طراحی شده است. گزینه های جدید برای U.3 SSD تا 64 ترابایت خواهد رسید که عملکرد و ظرفیت بالاتری را برای آماده سازی داده های هوش مصنوعی و دریاچه های داده سریعتر و بزرگتر ایجاد می کند. وسترن دیجیتال همچنین در حال نمونه‌برداری از HDD 32 ترابایتی ePMR کلاس سازمانی با بالاترین ظرفیت صنعت برای انتخاب مشتریان است.

هر مرحله از چرخه داده هوش مصنوعی با زیرساخت ها و نیازهای محاسباتی متفاوت است. Soderbery گفت: با درک تعامل پویا بین هوش مصنوعی و ذخیره‌سازی داده، وسترن دیجیتال راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد که نه تنها ظرفیت‌های بالاتری را ارائه می‌دهند، بلکه برای پشتیبانی از عملکرد و استقامت شدید نسل بعدی بارهای کاری هوش مصنوعی طراحی شده‌اند. با سبد رو به رشد، نقشه راه بلندمدت و نوآوری مداوم، هدف ما کمک به مشتریان برای بازگشایی قابلیت‌های تحول‌آفرین هوش مصنوعی است.

منبع