اخبار دوربین مداربسته

گواهینامه SOC2 Type 2 Gallagher Security


گالاگر اعلام کرده است که گواهینامه کنترل سیستم و سازمان (SOC2 Type 2) را برای سرویس‌های میزبانی ابری راه‌حل امنیتی پرچم‌دار خود – Command Centre – کسب کرده است.

استاندارد انطباق معتبر برای سازمان های خدماتی این اطمینان را در بالاترین سطح فراهم می کند که داده های مشتری به طور ایمن توسط گالاگر پردازش و ذخیره می شود. این توسط موسسه حسابداران رسمی آمریکا (AICPA) نگهداری می شود و کنترل های داخلی سختگیرانه ای را برای امنیت اطلاعات و حریم خصوصی نشان می دهد.

گواهینامه SOC2 Type 2 مجموعه ای از استانداردها و گواهینامه های به دست آمده توسط Gallagher Security شامل ISO27001، CAPSS 2021 و EN50131-4 را تکمیل می کند.

مارک جونگ، مدیر کل جهانی، می‌گوید که این شرکت از این فرصت برای انجام ممیزی خارجی به عنوان بخشی از فرآیند صدور گواهینامه استقبال کرده است، «هر کسب‌وکاری با راه‌حل‌های میزبان ابری که در مورد حفاظت از داده‌ها و اقدامات حریم خصوصی خود جدی است، باید آماده انجام این نوع باشد. مارک می گوید. “در گالاگر، مشتریان ما به افراد ما اعتماد زیادی دارند و راه حل های امنیتی ما – وظیفه ماست که نشان دهیم شایسته این اعتماد هستیم.”

گواهینامه SOC2 Type 2 همچنین پایه و اساس حرکت قریب الوقوع مرکز فرماندهی Gallagher را از یک راه حل داخلی به راه حل مبتنی بر ابر ایجاد می کند. گای اروین، که این توسعه را برای Gallagher Security رهبری می‌کند، می‌گوید: «این گواهینامه گواه این است که آینده راه‌حل امنیتی سازمانی ما امنیت سایبری و اخلاق داده‌ها را در هسته خود دارد.»

در چارچوب SOC 2 پنج اصل وجود دارد: امنیت، در دسترس بودن، یکپارچگی پردازش، محرمانه بودن و حریم خصوصی. یک کسب و کار را می توان بر اساس هر ترکیبی از این اصول حسابرسی کرد. در طول فرآیند ممیزی، همه سیستم‌ها توسط یک شخص ثالث خارجی قابل اعتماد بررسی می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که با اصول اعتماد AICPA مطابقت دارند.

منبع