اخبار دوربین مداربسته

یورواساتوری 2022


Meprolight اولین سفارشات خود را از MIL-STD پیشرفته اخیراً راه اندازی شده خود اعلام کرده است Mepro دید TIGON. این سیستم مزایای فناوری تصویربرداری حرارتی خنک‌نشده را با مزایای اپتیک‌های روز روشن (منظره‌های “نقطه قرمز”) در یک محصول ادغام می‌کند و انعطاف‌پذیری کامل عملیاتی را ممکن می‌سازد. روز و شب.

فن آوری یکپارچه انعطاف پذیری عملیاتی را برای موفقیت ماموریت در زمین باز، سناریوهای CQB، امکان پذیر می کند. دارای پوشش گیاهی متراکم مناطق – مانند جنگل – و بیشتر. از آنجایی که فشرده و سبک است، بار سلاح را کاهش می دهد، تعادل سلاح را بهبود می بخشد و عملیات را در مقایسه با راه حل های غیر یکپارچه مشابه ساده می کند.

برای استفاده روزانه، Mepro TIGON پنجره نمایش شفاف بزرگ و به وضوح قابل مشاهده مشبک دستیابی سریع هدف را با هر دو چشم باز فعال کنید. در شب، تصویر حرارتی نمایش داده شده بر روی همان نمایشگر به طور موثری از لکه بینی و درگیری با اهداف در تاریکی کامل و شرایط محیطی سخت از جمله دود و گرد و غبار پشتیبانی می کند.

برای افزایش برد روز موثر دید، می توان یک ذره بین تاکتیکی در پشت آن نصب کرد، در حالی که دیجیتال x2 زوم کانال حرارتی آن ممکن است در شب به کار گرفته شود.

ویژگی ها و مزایای اضافی عبارتند از:

  • سیستم صفر کردن با دقت بالا
  • وسیع FOV در دو حالت روز و حرارتی
  • کابل کنترل از راه دور برای عملکرد راحت بدون برداشتن دست از سلاح
  • سنسور نور برای تنظیم خودکار بدون درز روز مشبک روشنایی
  • زمان کار طولانی – هزاران ساعت در حالت روز و بیش از هفت ساعت مداوم در حالت حرارتی
  • مکانیزم صرفه جویی در انرژی برای حداکثر بهره وری انرژی، بدون به خطر انداختن مشبک دسترسی
  • هزینه های عملیاتی کم – با دو باتری تجاری “AA” تغذیه می شود
  • رابط خروجی ویدئو برای اتصال به مانیتورهای خارجی و سیستم های ارتباطی
  • پایه ریلی پیکاتینی با دوام بالا با رهش سریع (MIL-STD-1913)

Mepro TIGON در پاسخ مستقیم به نیازهای کاربران نظامی، امنیتی و مجری قانون برای منظره ای ساخته شده است که هر دو دارای قابلیت های عملکردی بالایی هستند و به اندازه کافی مقرون به صرفه هستند که امکان میدان دهی در مقیاس بزرگ را برای تعداد قابل توجهی افزایش می دهد. دیوید شنهاو، SVP Sales & Marketing – Defense، در Meprolight می‌گوید: «مبارزه در شب کاربران را در داخل نیروها فعال می‌کرد. “از زمان معرفی این منظره به بازار در پایان سال 2021، ما به طور فعال آن را به مشتریان در سراسر جهان نشان داده ایم. پاسخ‌های بسیار مثبت همراه با بازخوردهای دریافتی از کاربران نهایی به ما کمک کرد تا نرم‌افزار عملیاتی Sight را ساده‌سازی کنیم، و علاوه بر این، قبلاً منجر به ارائه سفارش‌های اولیه خرید به زودی شده است. دوره از زمان عرضه Mepro TIGON قطعاً اعتماد ما را به مفهوم سیستم و پتانسیل بازار تقویت کرده است. این به طور موثر از انتقال یکپارچه بین عملیات روز و شب همراه با تغییر سناریوهای تاکتیکی پشتیبانی می‌کند، در حالی که شرایط محیطی و آب‌وهوایی سختی دارد.

منبع