اخبار دوربین مداربسته

Abloy ابزار دسترسی بدون کلید را راه اندازی می کند


کسب و کار امنیتی Abloy یک راه حل دسترسی بدون کلید با گوشی هوشمند به نام Abloy Cumulus Swing Handle منتشر کرده است.

دسته تاب را می توان در صنایع متعددی با نیازهای مختلف از کابینت های مخابراتی، فیبر و برق گرفته تا محیط های سرور استفاده کرد. همچنین برای کنترل دوربین مدار بسته، اتوماسیون مانیتورینگ و کابینت های ذخیره سازی مناسب است. طراحی آن آن را برای نصب در فضای باز مانند ایستگاه های شارژ الکتریکی و همچنین کابینت های کنترل ترافیک و چراغ خیابان ایده آل می کند.

دسته تاب ضد آب برای تحمل شرایط سخت طراحی شده است و استانداردهای صنعتی برای دوام (IP66) و مقاومت (IK10) را برآورده می کند. همچنین دارای یک ساعت بیدرنگ برای ثبت وضعیت قفل و مسیرهای حسابرسی قابل اعتماد است.

Hanna Sillanpää از Abloy گفت: “ایمن سازی دارایی های فیزیکی و اطمینان از ایمنی کارکنان بسیار مهم است.” دستگیره چرخشی ما که با پلتفرم مدیریت دسترسی Anloy Cumulus سازگار است، یک راه حل بدون کلید امن و راحت برای کابینت های فضای باز مورد استفاده در صنایع مختلف، از جمله مراکز داده، تاسیسات و تعمیر و نگهداری فراهم می کند.

مشخصات و ویژگی های محصول عبارتند از:

Cumulus همچنین رابط های برنامه نویسی کاربردی را برای ادغام آسان با سیستم های شخص ثالث ارائه می دهد و کارایی و راحتی عملیاتی را افزایش می دهد.

Sillanpää اضافه کرد: “فناوری های پیشرفته ما که با باتری کار می کنند، دسترسی بلادرنگ و مجاز را امکان پذیر می کنند.” “دسته چرخش، بخش مهمی از راه حل جامع کومولوس، می تواند با سایر برنامه ها و نرم افزارها ادغام شود و عملیات دیجیتال ایمن را تضمین کند.”

منبع