اخبار دوربین مداربسته

Aiphone ایستگاه چند مستاجر را راه اندازی کرد – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


Aiphone جدیدترین نسخه آنالوگ چند مستاجر سری GT خود را اعلام کرده است. GT-1C7W جدید یک ایستگاه مستاجر صوتی و تصویری دوگانه با قابلیت برنامه است که به مستاجران در حال حرکت روشی مناسب برای نمایش بازدیدکنندگان در خانه یا خارج از خانه با برنامه تلفن همراه سیستم ارائه می‌دهد.

افزودن ایستگاه مستأجر ویدیویی سازگار با برنامه GT-1C7W بخشی از گرایش صنعت امنیت به سمت راه حل هایی است که دسترسی از طریق دستگاه تلفن همراه را امکان پذیر می کند. با این پیشرفت، مستاجرین اکنون می توانند بازدیدکنندگان و تحویل کالاها را از هر مکانی، بدون نیاز به حضور فیزیکی، مدیریت کنند.

ایستگاه مستاجر GT-1C7W به یک صفحه نمایش لمسی هفت اینچی و قابلیت برنامه تلفن همراه مجهز شده است که با حداکثر هشت دستگاه تلفن همراه در هر ایستگاه مستاجر متصل می شود. این ایستگاه دارای ارتباطات صوتی هندزفری، باز کردن درب، تماس با نگهبان و نگهبان، کنترل روشنایی و کنترل صدا است.

GT-1C7W جدیدترین نسخه از سری Aiphone GT است که شامل یک سیستم ورودی قوی برای تسهیلات چند مستاجر است. سری GT که با در نظر گرفتن ساختمان‌های چند مستاجر طراحی شده است، می‌تواند با بیش از پانصد ایستگاه مستاجر، شانزده ایستگاه ورودی و چهار ایستگاه گارد ویدیویی ادغام شود. این یک راه حل ایده آل برای ساختمان های اداری، آپارتمان ها، امکانات زندگی کمکی و خوابگاه های دانشجویی است.

براد کامچف، مدیر بازاریابی در Aiphone گفت: «ادغام‌های برنامه‌های تلفن همراه نه تنها امکان پاسخگویی به درب را تقریباً از هر نقطه ارائه می‌دهند، بلکه لایه امنیتی بیشتری را برای مستاجران ایجاد می‌کنند. “انتقال صدا و تصویر به دستگاه تلفن همراه به مستاجر این امکان را می دهد که بتواند ویدیو را ببیند و صدای بازدید کننده را بشنود تا بتواند تایید کند که شخصی که در درب منزل است همان کسی است که می گوید.”

یک ایستگاه ورودی را می توان در یک درگاه ورودی قرار داد و بازدیدکننده را وادار می کند تا نام مستاجر را از لیست کشویی انتخاب کند. از آنجا، فید صوتی و/یا تصویری با برنامه تلفن همراه مستاجر در حداکثر هشت دستگاه به انتخاب وی متصل می شود. سپس مستاجر می تواند با استفاده از برنامه تلفن همراه خود، بازدید کننده را بپذیرد. اینترکام CT-1c7W می تواند از طریق هندزفری یا عملکرد فشار به صحبت ارتباط برقرار کند.

منبع