اخبار دوربین مداربسته

Ajax Systems با NAS استرالیا شریک است


Ajax Systems اعلام کرد که فروش خود را در استرالیا آغاز کرده است. این شرکت همکاری خود را با اولین توزیع کننده رسمی خود در منطقه، NAS استرالیا راه اندازی کرد. NAS استرالیا که در سال 1982 تأسیس شد، یک خانواده کوئینزلند است که مالک و عمده‌فروش محصولات پیشرفته تلویزیون، نصب سفارشی و محصولات امنیتی است.

آژاکس سیستمز خوشحال و مفتخر است که با اولین توزیع کننده رسمی خود در استرالیا همکاری می کند. از همان ابتدا، تیم بسیار شایسته NAS استرالیا ما را از طریق پیچیدگی و مشخصات بازار محلی راهنمایی کرده است و به ما کمک می کند تا برای گسترش جغرافیایی قابل توجه بعدی آماده شویم. با هم، با شبکه شعبه ملی جامد NAS و فناوری‌ها و راه‌حل‌های در سطح جهانی، ما قطعاً بازار امنیت استرالیا را به پیش خواهیم برد و تقویت خواهیم کرد. ما بسیار مشتاقانه منتظر همکاری تجاری موفق و طولانی خود هستیم.” Dmytro Shchebetenko، مدیر فروش منطقه ای، MEA و APAC در سیستم های آژاکس گفت.

Ajax Systems به طور رسمی در سال 2022 وارد بازار استرالیا شد. با دریافت گواهینامه های FCC و IC، این شرکت در حال حاضر در حال توسعه حضور خود در مناطقی است که از باند فرکانسی 915 مگاهرتز استفاده می شود. به طور خاص برای نیازهای بازار محلی، سازنده همچنین رنگ نشانگر LED در Ajax StreetSiren را به آبی تغییر داد زیرا قرمز معمولاً برای آشکارسازهای آتش در استرالیا استفاده می شود.

منبع