اخبار دوربین مداربسته

Blackmagic Videohub 12G جدید – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


Blackmagic Design سه مدل جدید از روترهای ویدئویی Blackmagic Videohub 12G را معرفی کرده است که می توانند هر ترکیبی از SD، HD و Ultra HD را به طور همزمان در یک روتر متصل و مسیریابی کنند. مدل‌های Blackmagic Videohub 12G دارای یک پانل جلویی با دکمه‌های میانبر، یک LCD است که می‌تواند برچسب‌ها یا ویدیوهای زنده را نمایش دهد، و یک دستگیره چرخش فلزی ماشین‌کاری شده برای مرور منابع ویدیویی.

همچنین به هم ریختگی کابل ها را از بین می برد زیرا مشتریان می توانند تمام تجهیزات SDI خود را به روتر وصل کنند، سپس اتصالات را به صورت الکترونیکی انجام دهند. پنل جلویی شبیه به Videohub Master Control Pro است و دارای یک دکمه چرخشی برای مرور، دکمه‌های ورود مستقیم برای سرعت و یک LCD برای نمایش برچسب‌ها است. با این حال، از آنجایی که این پنل در روتر تعبیه شده است، کاربران می‌توانند ویدیوی زنده را روی LCD نیز مشاهده کنند. LCD همچنین دارای منوهایی است که به مشتریان اجازه می دهد تنظیمات روتر را تغییر دهند.

Blackmagic Videohub 12G با LCD داخلی می‌تواند ویدیوی زنده تمام ورودی‌های روتر را به کاربران نشان دهد. این بدان معناست که کاربران می توانند قبل از اینکه مشتریان مسیری را تغییر دهند، همه ورودی های روتر را به صورت ویدیوی زنده ببینند.

همچنین برچسب هایی در زیر ویدیوی زنده نمایش داده می شود تا تشخیص ورودی هایی که کاربران در حال مشاهده آن هستند آسان شود. این بدان معناست که کاربران می توانند منابع روتر را به ترتیب حروف الفبا به بالا و پایین پیمایش کنند و هر ورودی را به عنوان ویدیوی زنده ببینند، حتی اگر ورودی ها استانداردهای ویدیویی متفاوتی داشته باشند.

همه مدل‌های Blackmagic Videohub 12G دارای اتصالات پیشرفته 12G-SDI هستند که دارای چند نرخ هستند، بنابراین از هر فرمت ویدئویی SD، HD و Ultra HD تا 2160p60 پشتیبانی می‌کنند و به هر SD، HD-SDI، 3G-SDI، 6G-SDI وصل می‌شوند. تجهیزات 12G-SDI.

Blackmagic Videohub 12G همچنین از مسیریابی هر استاندارد ویدئویی در همان روتر به طور همزمان پشتیبانی می کند. این بدان معناست که در مدل 40×40 کاربران می‌توانند تا 40 استاندارد ویدیویی مختلف را به طور همزمان هدایت کنند.

12G-SDI دارای نرخ فریم بالا Ultra HD از طریق یک اتصال BNC واحد است که همچنین به تمام تجهیزات HD معمولی آنها متصل می شود.

Videohub شامل کلاک مجدد SDI در هر ورودی 12G-SDI است. زمانبندی مجدد SDI سیگنال ویدیویی را برای حداکثر کیفیت ویدیو بازسازی می کند.

همه روترهای Blackmagic Videohub را می توان از راه دور کنترل کرد، که در استودیوهای پخش بزرگ که تجهیزات متصل به روتر در مناطق مختلف ساختمان قرار دارند، حیاتی است.

2 نوع مختلف پنل سخت افزاری موجود است. Videohub Master Control Pro شبیه به پنل جلویی است و دارای دکمه چرخش، LCD و دکمه های میانبر است. در حالی که مدل Videohub Smart Control Pro دارای همه دکمه‌ها است و به طور کلی برنامه‌ریزی شده است، بنابراین پانل یک خروجی روتر را با هر دکمه برنامه‌ریزی شده برای ورودی روتر کنترل می‌کند.

Videohub Software Control هم در مک و هم در ویندوز قابل استفاده است. این نرم افزار دارای دکمه های بزرگی است که به راحتی فشار داده می شود. هر دکمه را می توان برای ورودی روتر، خروجی روتر سفارشی کرد و دارای نمادی است که به شناسایی بصری آن کمک می کند. دکمه های بزرگ برای استفاده در رایانه های شخصی با صفحه لمسی عالی هستند، جایی که نرم افزار به یک صفحه کنترل XY با صفحه نمایش بزرگ تبدیل می شود.

واقعاً زمان آن فرا رسیده بود که خانواده روترهای جمع و جور خود را با مدل های جدیدی که طراحی بسیار بهتر و فناوری بهتری دارند، به روز کنیم. گرانت پتی، مدیر عامل Blackmagic Design گفت: ما بسیار هیجان زده هستیم که مدل های جدید Blackmagic Videohub را عرضه کنیم. همه مدل‌های این خانواده اکنون دارای 12G-SDI هستند که به این معنی است که مشتریان می‌توانند هر ترکیبی از SD، HD و Ultra HD را با نرخ فریم بالا 2160p60 متصل و مسیریابی کنند. تاخیر صفر آنها را برای تولید و پخش زنده عالی می کند. شنیدن نحوه استفاده مشتریان از این روترهای جدید هیجان انگیز خواهد بود!»

ویژگی های Blackmagic Videohub 12G

  • موجود در مدل های 10×10، 20×20 و 40×40.
  • تاخیر صفر 12G-SDI از SD، HD و Ultra HD تا 2160p60 پشتیبانی می کند.
  • کنترل پنل داخلی با دکمه های ورود مستقیم و کنترل چرخش.
  • مانیتور LCD با فیلم زنده و برچسب برای مسیریابی بصری.
  • کلاک مجدد SDI در تمام ورودی های 12G-SDI.
  • با کنترل پنل های Videohub Master Control Pro و Videohub Smart Control Pro کار می کند.
  • از کنترل نرم افزار Videohub برای مک، ویندوز و آی پد پشتیبانی می کند.
  • شامل SDK رایگان برای ادغام در سیستم های اتوماسیون پخش.
  • اترنت برای کنترل از راه دور از پنل های کنترل سخت افزاری یا نرم افزاری خارجی.
  • بومی سازی شده برای 13 زبان محبوب.

منبع