اخبار دوربین مداربسته

Bosch Camera Inteox را گسترش می دهد – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


بوش اعلام کرده است که مجموعه دوربین های باز Inteox را با اضافه کردن دو دوربین ثابت گسترش داده است: دوربین های Flexidome و Dinion inteox 7100i IR. دوربین‌های مجهز به هوش مصنوعی سطح جدیدی از کارایی را برای انواع برنامه‌های داخلی و خارجی برای نظارت بر شهر، فرودگاه‌ها، دولت و ترافیک به ارمغان می‌آورند.

دوربین‌های ثابت جدید Inteox تجزیه و تحلیل ویدیویی، وضوح 4K، نور مادون قرمز داخلی، و محفظه بادوام را برای عملکرد در محیط‌های ناهموار ارائه می‌کنند تا نیازهای مشتریان مختلف را در تمام ساعات شبانه روز برآورده کنند. با Camera Trainer، نرم‌افزار یادگیری ماشینی که در همه دوربین‌های Inteox تعبیه شده است، یکپارچه‌کننده‌های سیستم می‌توانند Intelligent Video Analytics (IVA) را برای شناسایی اشیا و موقعیت‌ها تنظیم کنند. به عنوان مثال، اپراتورها می توانند به دوربین یاد دهند که باز یا بسته بودن یک مانع در پارکینگ یا گذرگاه راه آهن را تشخیص دهد. مثال دیگر آموزش دوربین ها برای شناسایی و متعاقبا محو کردن پایانه های پرداخت ATM یا کارت است. برای پاسخ سریع به نیازهای در حال تغییر یا متفاوت، ادغام‌کنندگان سیستم می‌توانند برنامه‌های نرم‌افزاری شخص ثالث را از طریق فروشگاه برنامه Azena به دوربین‌های Inteox اضافه کنند. این دوربین‌ها همچنین پیکربندی پیشرفته و نظارت مستمر سلامت را از هر نقطه از طریق پورتال راه دور بوش، یک سرویس مبتنی بر ابر برای مدیریت دستگاه ارائه می‌دهند.

مدل‌های طبقه‌بندی شی IR (OC) Flexidome و Dinion inteox 7100i قدرت محاسباتی لازم را برای فعال کردن تجزیه و تحلیل ویدیویی مبتنی بر شبکه عصبی عمیق مانند Traffic Detector دارند. آشکارساز هوش مصنوعی از پیش آموزش‌دیده، که خارج از جعبه موجود است، به ادغام‌کنندگان سیستم کمک می‌کند تا الزامات سخت‌گیرانه برنامه‌های ترافیکی را برآورده کنند. وظایف پیچیده‌تری مانند طبقه‌بندی دقیق وسایل نقلیه در تقاطع‌های شلوغ، جاده‌ها و تونل‌ها را انجام می‌دهد. Traffic Detector می تواند ماشین ها، کامیون ها، اتوبوس ها، موتورسیکلت ها، دوچرخه ها و افراد را شناسایی و شمارش کند. همراه با IVA، داده های Traffic Detector با سرعت شی، مکان GPS و رنگ افزوده می شود.

منبع