اخبار دوربین مداربسته

Cognitec 20 سالگی را جشن می گیرد – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


Cognitec به 20 سال گذشته نگاه می کند که فناوری های تشخیص چهره با رتبه بالا را توسعه داده و با شرکای خود در سراسر جهان در پروژه های بزرگ دولتی و تجاری کار می کند.

در بحبوحه مبارزات همه گیر در سال 2020، این شرکت یک الگوریتم پیشرفته تشخیص چهره را منتشر کرد و نرم افزار تطبیق خود را برای دستیابی به نتایج بسیار دقیق برای تصاویر افرادی که ماسک صورت می پوشند، ارتقا داد.

سال گذشته، این شرکت می‌گوید که یک دستگاه سخت‌افزاری برای ثبت خودکار تصاویر بیومتریک صورت برای سیستم‌های ورود/خروج در مرزها معرفی کرده است و بعداً قرارداد نصب این فناوری را در تمام فرودگاه‌های آلمان به دست آورد. نسخه‌های آتی محصول با استقبال خوب شامل تشخیص حمله ارائه و قابلیت‌های تطبیق چهره خواهد بود.

در میان تغییرات مهم اخیر، در سطح جهانی و برای Cognitec، ما همچنان بر روی توسعه فناوری پیشرو تمرکز می کنیم که فرآیندهای پیچیده تشخیص چهره را با دقت بالا انجام می دهد. آلفردو هررا، مدیرعامل Cognitec می‌گوید: ما همچنین مدافع قوی استفاده مسئولانه از فناوری‌های بیومتریک هستیم، بنابراین آنها به جامعه ایمن‌تر و در عین حال ارائه تجربه کاربری مبتنی بر اعتماد کمک می‌کنند. این شرکت در پاسخ به تغییرات سریع برنامه‌ها و مقررات تشخیص چهره همچنان در حال رشد و تکامل است.

Cognitec در حال حاضر در هر سه مکان استخدام می کند تا نیازهای روزافزون برای فناوری های تشخیص چهره در هر دو بخش دولتی و خصوصی را برآورده کند.

منبع