اخبار دوربین مداربسته

D-Link سوئیچ‌های مدیریت‌شده قابل پشته‌سازی جدیدی را عرضه می‌کند


D-Link استرالیا و نیوزلند دو سوئیچ مدیریت شده با قابلیت انباشته شدن 10 گیگابیتی سری 3 DXS-3410 را راه اندازی کرده است.

آنها عبارتند از DXS-3410-32SY 32-Port با 28 پورت SFP+ 10Gb و چهار پورت SFP28 10/25Gb و همچنین DXS-3410-32XY 32-Port با 24 پورت Multi-Gigabit 10GBASE-Tsb, fourGBASE-T+10GBASE-T. چهار پورت 10/25 گیگابیتی SFP28.

سری DXS-3410 سوئیچ های لایه 3 همه کاره ای هستند که قابلیت انطباق و اتصال تجاری 10G را فراهم می کنند. از آنجایی که آنها دارای ویژگی های قدرتمند L2 و L3 هستند، انعطاف پذیر هستند و قادر به تطبیق با استقرار شبکه های مختلف هستند.

هر یک از دو مدل جدید دارای پورت‌های فیبر 10G و همچنین چهار پورت 10/25G SFP28 برای ارائه تطبیق‌پذیری و سرعت هستند، در حالی که رابط‌های اترنت 10 گیگابایتی یا SFP+ 10 گیگابایتی را در بین مدل‌ها ارائه می‌کنند که انعطاف‌پذیری را برای هر نوع استقرار فراهم می‌کند.

سری DXS-3410 اجازه می دهد چندین سوئیچ با هم ترکیب شوند تا یک پشته فیزیکی یا مجازی را تشکیل دهند. این کار افزونگی را در چندین واحد فیزیکی افزایش می‌دهد، مدیریت را ساده می‌کند و یک آدرس IP واحد برای مدیریت همه اعضای پشته فراهم می‌کند. حداکثر نه سوئیچ را می توان با استفاده از DAC/Fibre ترکیب کرد تا حداکثر 252 پورت اترنت 10 گیگابایتی را در دسترس قرار داد، که اجازه می دهد ظرفیت سوئیچینگ با تقاضا افزایش یابد، در حالی که می توان تا 32 واحد را به صورت مجازی روی هم قرار داد.

به نوبه خود، سری DXS-3410 به شرکت‌ها و سازمان‌ها شبکه بسیار قابل اعتمادی می‌دهد که به حداکثر تداوم کسب‌وکار اجازه می‌دهد، و با استفاده از G.8032 داخلی Ring Protection Switching (ERPS) به به حداقل رساندن زمان بازیابی تا 50 میلی‌ثانیه کمک می‌کند.

همراه با مجموعه ای از ویژگی های ضروری قابلیت اطمینان شبکه، هر دو سوئیچ جدید در این سری از منبع تغذیه اضافی خارجی نیز پشتیبانی می کنند تا اطمینان حاصل شود که عملیات تجاری بدون مانع ادامه می یابد.

سری DXS-3410 جدیدترین ویژگی‌های امنیتی مانند فهرست‌های کنترل دسترسی به محتوای چندلایه و بسته (ACL)، کنترل طوفان و اتصال پورت IP-MAC (IMPB) را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. سایر ویژگی‌های پیشرفته مانند DHCP Snooping به سوئیچ‌ها اجازه می‌دهد جفت‌های IP/MAC را به‌طور خودکار یاد بگیرند و در لیست سفید IMPB ذخیره کنند.

علاوه بر این، سری DXS-3410 از مکانیسم های احراز هویت مانند 802.1X، کنترل دسترسی مبتنی بر وب (WAC) و کنترل دسترسی مبتنی بر MAC (MAC) برای کنترل دسترسی دقیق و استقرار آسان پشتیبانی می کند. پس از احراز هویت، سیاست های فردی مانند عضویت در VLAN، سیاست های QoS و قوانین ACL را می توان به هر میزبان اختصاص داد.

به طور خلاصه، سری DXS-3410 مجموعه ای غنی از ویژگی های QoS/CoS چند لایه را برای اولویت دادن به خدمات حیاتی شبکه مانند VoIP، کنفرانس های ویدئویی، IPTV و نظارت IP پیاده سازی می کند. با ویژگی‌های قوی از جمله شکل‌دهی ترافیک، L2 Multicast، IGMP/MLD Snooping مبتنی بر میزبان و ISM VLAN، مدیران راه کاملا جدیدی را برای مدیریت ترافیک خود متناسب با نیازهایشان دریافت می‌کنند.

DXS-3410-32SY و DXS-3410-32XY هم اکنون از D-Link و نمایندگی های مجاز در استرالیا و نیوزیلند در دسترس هستند.

منبع