اخبار دوربین مداربسته

Digifort سرورهای امن Logiq را تأیید می کند


Digifort اعلام کرده است که Secure Logiq را به برنامه صدور گواهینامه فروشنده سخت افزار Digifort اضافه کرده است. این گواهینامه سری HPS-2U-H Secure Logiq را پوشش می دهد و به دنبال آزمایش گسترده سرور نظارت HD با نسخه Enterprise نرم افزار مدیریت ویدیو Digifort است.

Rob Lay، مدیر محصول در Secure Logiq می‌گوید: «Digifort سرورهای ما را در یک آزمایش دقیق قرار داد و ما خوشحالیم که آنها تصمیم گرفته‌اند سری HPS-2U-H را با DGF Enterprise تأیید کنند. “این گواهی باید به مشتریان متقابل ما اطمینان دهد که سخت افزار Secure Logiq و نرم افزار Digifort ترکیبی قوی و سازگار برای پروژه های آنها هستند.”

سرورهای سری H با فرم فاکتور 2U، فضای ذخیره‌سازی تا 80 ترابایت و توان عملیاتی 1500 مگابیت در ثانیه، شامل یک پردازنده هشت هسته‌ای ارتقا یافته و 16 گیگابایت رم و همچنین شبکه 10 گیگابایتی برای برنامه‌های با توان بسیار بالا هستند. محدوده محصول برای تعداد دوربین‌های بالاتر و برنامه‌های اصلی تحلیل ویدیویی (مانند ANPR) و همچنین پروژه‌هایی با موقعیت‌های مشتری متعدد و رمزگذاری دستگاه تلفن همراه طراحی شده است.

DGF Enterprise راه حلی است که برای کاربران متوسط ​​و بزرگ توصیه می شود که به سیستمی با ابزار و کارکرد نامحدود، راه حل های هشدار، کنترل دسترسی و اتوماسیون نیاز دارند. این نسخه علاوه بر امکانات موجود در سایر نسخه های نرم افزار VMS، امکان ادغام ماژول های هشدار و اتوماسیون، تعداد نامحدود دوربین، فیلترهای IP و گزارش وضعیت سرور را دارد.

در آزمایش گواهینامه، سرورهای سری HPS-2U-H از بیش از 750 مگابیت بر ثانیه ویدیو با افت فریم کم و بدون تأخیر پشتیبانی می‌کنند. آزمایش‌هایی که با استفاده از 500 دوربین در هر سرور پیکربندی شده با وضوح بالا 1080p در 30 فریم در ثانیه با فشرده‌سازی H.264 انجام شده‌اند، نتایج بهتری را در حجم کار/CPU نشان می‌دهند و تست معیار کلی خوب است. نتایج عملکرد و قابلیت اطمینان خوبی را مطابق با توصیه های دیجیفورت نشان داد.

فرانسوا لوی، مدیر توسعه کسب و کار EMEA در Digifort می‌افزاید: «ما خوشحالیم که Secure Logiq را در برنامه صدور گواهینامه فروشنده سخت‌افزار Digifort استقبال می‌کنیم. “سرورهای سری HPS-2U-H آنها با نرم افزار مدیریت ویدئوی DGF Enterprise ما در تست ها عملکرد خوبی داشتند و ما خوشحالیم که این ترکیب سخت افزار آنها را با نرم افزار خود توصیه می کنیم. اگر می‌خواهید سند تست استرس اثبات مفهوم را دریافت کنید، با تیم دوستانه Digifort یا من تماس بگیرید.

منبع