اخبار دوربین مداربسته

e-con Systems دوربین اترنت جدید با کارایی بالا را عرضه می کند


e-con Systems یک دوربین جدید GigE شاتر جهانی آماده در فضای باز به نام RouteCAM_CU25 راه اندازی کرده است که ضبط دقیق و سریع صحنه های متحرک را با نرخ فریم بالا ارائه می دهد و آن را برای برنامه هایی مانند ترافیک هوشمند، ایمنی جاده، اجرای قانون و ایمنی لیفتراک مناسب می کند. . این دوربین می‌تواند داده‌های فول اچ‌دی با کیفیت بالا و فشرده را در قالب‌های استاندارد صنعتی مختلف، از جمله MJPEG، H.264، و H.265 پخش کند.

e-con Systems Suresh Madhu گفت: «بر اساس موفقیت خط تولید RouteCAM ما، RouteCAM_CU25 فناوری‌های شاتر جهانی و PoE را برای ارائه قابلیت‌های پیشرفته برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی ترکیب می‌کند.

این دوربین با اتصال ابری مستقیم خود از طریق پلتفرم مدیریت دستگاه ما، CloVis Central، ساده‌سازی تعمیر و نگهداری و تسریع زمان عرضه به بازار و همچنین ارائه قابلیت‌های همگام‌سازی PTP، مزیت رقابتی قابل توجهی را ارائه می‌دهد.

e-con می‌گوید ادغام CloVis زمان سریع‌تری برای بازار، کاهش هزینه‌ها و بهبود نرخ موفقیت برنامه را تسهیل می‌کند. با همگام سازی PTP، دوربین RouteCAM_CU25 همچنین به سطوح زیر میکروثانیه همگام سازی زمانی دست می یابد. علاوه بر این، این دوربین از استانداردهای صنعتی مانند ISO 16750 و ISO 20653:2013 برخوردار است.

RouteCAM_CU25_IP67 با عملکرد بالا، طراحی مستحکم و ویژگی‌های انعطاف‌پذیر، برای کاربردهایی مانند سیستم‌های حمل و نقل هوشمند برای ایمنی جاده‌ها، اجرای قانون و پارکینگ هوشمند، و همچنین اقدامات ایمنی صنعتی، از جمله ایمنی محیطی برای لیفتراک‌ها، مناسب است. مادو می افزاید.





منبع