اخبار دوربین مداربسته

e-con Systems دوربین HDR کم نور GigE را راه اندازی کرد


e-con Systems RouteCAM_CU20 یک دوربین HDR GigE فوق کم نور با قابلیت همگام سازی شبکه را راه اندازی کرده است.

RouteCAM_CU20 اولین محصولی است که در سری RouteCAM راه اندازی شده است – مجموعه ای از دوربین های GigE از e-con Systems.

RouteCAM_CU20 یک دوربین OEM HDR بر اساس سنسور STARVIS IMX462 سونی است که با نور کم و عملکرد NIR (نزدیک مادون قرمز) ارائه می شود.

این دوربین را می توان با تمام پلتفرم های پردازش تصویر از جمله پردازنده های X86 و پردازنده های ARM ادغام کرد. رابط GigE این دوربین انتقال اطلاعات را تا فاصله 100 متری تضمین می کند. این همچنین یک دوربین PoE است که توانایی انتقال انرژی و همچنین داده ها را از طریق یک رابط GigE ارائه می دهد. همچنین، با پشتیبانی از پروتکل ONVIF ارائه می شود که امکان ادغام این دوربین را با هر سیستم مبتنی بر ONVIF فراهم می کند.

e-con Systems که پیشگام دوربین‌های GMSL، MIPI و USB است، اکنون با سری جدید RouteCAM وارد دوربین‌های اترنت گیگابیتی شده است. ما شاهد تقاضای بالایی برای دوربین های OEM با اتصال قابل اعتماد، پشتیبانی از راه دور هستیم و در عین حال مشتریان می خواهند از زیرساخت های موجود برای کاهش هزینه توسعه محصول خود استفاده کنند. برای رفع این نیازها، ما اکنون RouteCAM_CU20 را راه اندازی کرده ایم، یک دوربین فول اچ دی، HDR مبتنی بر حسگر STARVIS سونی. RanjithKumar، مدیر خرده فروشی BU در e-con گفت: با این ویژگی ها، هدف ما ارائه خدمات به بازارهای مختلف با برنامه هایی مانند ربات های متحرک مستقل، کشاورزی هوشمند، نظارت بر بیمار، مدیریت هوشمند ترافیک و پارکینگ، خرید خودگردان و ربات های Telepresence است. سیستم های.

ویژگی های کلیدی RouteCAM_CU20

  • همگام سازی شبکه – برای ارائه پخش همزمان چند دوربین
  • سفارشی سازی – می توان آن را از جمله اپتیک، فرم فاکتور و غیره سفارشی کرد تا نیازهای منحصر به فرد مشتریان را برآورده کند
  • Sony STARVIS IMX462 – قابلیت HDR، NIR و نور بسیار کم
  • PoE – از منبع تغذیه دوربین از طریق خود کابل داده اطمینان حاصل کنید
  • رابط GigE – اتصال قابل اعتماد را برای انتقال داده های ویدئویی تا فاصله 100 متر تضمین می کند
  • رمزگذاری H.264/H.265 – انتقال ویدئو با کیفیت بالا با حداقل پهنای باند را تضمین می کند.
  • پشتیبانی از پروتکل ONVIF – امکان ادغام این دوربین با هر سیستم مبتنی بر ONVIF به راحتی

منبع