اخبار دوربین مداربسته

e-con Systems راه حل چند دوربینی Ne را راه اندازی کرد


e-con Systems اعلام کرده است که NileCAM81_CUOAGX، یک راه حل 4K HDR GMSL2 چند دوربینی را برای NVIDIA Jetson AGX Orin/AGX Xavier بر اساس سنسور نیم اینچی AR0821 از onsemi راه اندازی کرده است.

NileCAM81_CUOAGX مبتنی بر سنسور نیم اینچی AR0821 از onsemi است. دارای اندازه پیکسل 2.1μm x 2.1μm است که در نتیجه حساسیت بالایی را ارائه می دهد. این در ترکیب با وضوح بالای 4K به ثبت تصاویر با جزئیات عالی حتی در شرایط نوری بسیار کم کمک می کند.

NileCAM81_CUOAGX همچنین یک دوربین HDR است که از نوردهی های متعدد در یک فریم استفاده می کند تا جزئیات را در روشن ترین و همچنین تاریک ترین مناطق یک صحنه در شرایط نوری با کنتراست بالا نشان دهد.

علاوه بر این، NileCAM81_CUOAGX یک راه حل چند دوربینی است. از این رو، چندین خط لوله دوربین دارد که تصاویر و ویدیوهای با وضوح بالا را منتقل می کند. به همین دلیل، طراحی شده است تا با پلتفرم های میزبان با کارایی بالا مانند NVIDIA Jetson AGX Orin™ و NVIDIA Jetson AGX Xavier سازگار باشد.

با این ویژگی‌ها، این راه‌حل دوربین چندگانه 4K برای برنامه‌هایی مانند سیستم‌های دید فراگیر، ربات‌های متحرک مستقل، چرخ دستی‌های هوشمند، سیستم‌های پرداخت هوشمند، مدیریت ترافیک هوشمند، پخش و تحلیل ورزشی، و ربات‌ها و تراکتورهای کشاورزی مناسب است.

NVIDIA Jetson ORIN و AGX Xavier قدرتمندترین پردازنده‌های کارآمد انرژی برای ماشین‌های مستقل هستند. چنین ماشین‌هایی برای تشخیص، تشخیص و مشخصه‌یابی اشیا به فید ویدیویی با کیفیت برتر نیاز دارند. فید ویدیوی 4K و عملکرد HDR برای چنین عملیاتی ضروری است. NileCAM81_CUOAGX برای چنین برنامه هایی مناسب است. NileCAM81_CUOAGX مبتنی بر حسگر 1/2 اینچی 4K AR0821 با محدوده دینامیکی بالا (HDR – تا 140dB.) است. ISP داخلی به کاربر اجازه می دهد تا بهترین عملکرد کلاس را با پردازش صفر بر روی هاست داشته باشد. Gomathi Sankar، سرپرست دوربین‌های صنعتی BU در e-con Systems، گفت: NileCAM81 دارای رابط GMSL2 درجه خودرو برای مقاومت در برابر لرزش بالا است که دوربین را برای انواع مختلف روبات‌ها ایده‌آل می‌کند.

منبع