اخبار دوربین مداربسته

Gallagher از کنترلر جدید 7000 Single Door رونمایی کرد


Gallagher راه‌حل کاملاً جدید و فراگیر خود را برای کنترل دسترسی تک درب، Controller 7000 Single Door (C7000 SD) راه‌اندازی کرده است.

جیم رینر، مالک ارزش – برنامه های کنترلر در گالاگر می گوید: «C7000 SD هوشمندی واقعی را به هر دری ارائه می دهد. این دستگاه با پشتیبانی از معماری کنترل دسترسی توزیع‌شده، تضمین موضعی تصمیم دسترسی درب را با توانایی مقیاس‌بندی اعداد برای پشتیبانی از بزرگترین سیستم‌های سازمانی ترکیب می‌کند. “

دستگاه جدید با سایت های موجود با استفاده از Gallagher Controller 6000 و نرم افزار مدیریت سایت امنیتی برنده جایزه، Command Centre، سازگار است. C7000 SD ظرفیت قابل توجهی را برای مدیریت ویژگی‌های جدید قدرتمندی که در نسخه‌های بعدی Command Center اضافه شده است، حفظ می‌کند، از جمله آخرین تکامل که Command Center Web، سیستم مدیریت امنیت مبتنی بر وب Gallagher است.

C7000 SD می تواند با استفاده از کابل کشی ساختاریافته موجود و شبکه برق از طریق اترنت (PoE) + تغذیه و پشتیبان گیری UPS، مزایای سیستم امنیتی گالاگر را بیشتر کند و هزینه نصب سیستم امنیتی را کاهش دهد.

این دستگاه نیاز به منابع تغذیه، باتری، کابینت و کابل های طولانی گران قیمت را از بین می برد. طراحی آن به گونه ای است که به سادگی به اترنت وصل شده و به طور مجزا بر روی دیوار بالای در یا در فضای سقف قرار می گیرد.

چهار نوع از این محصول وجود دارد که دو نوع RS485 دارای 6 ورودی هستند، در حالی که دو نوع Wiegand دارای پنج ورودی هستند. در برخی از کاربردها، مورد استفاده شامل انتخاب نوع PoE+ از C7000 SD و اجرای یک کابل آبی منفرد به یک دروازه، ساختمان دورافتاده، یا گردان است.

C7000 SD مخصوصاً در مورد کنترل آسانسور ماهر است. این به این دلیل است که می تواند ترمینال های زیادی را پشتیبانی کند و به دلیل فشرده بودن می تواند در کابین آسانسور و همچنین اتاق های کنترل آسانسور نصب شود. سایر موارد استفاده ایده آل شامل مکان هایی است که به نظارت یا کنترل نیاز دارید – مانند کابینت های کنار جاده، دستگاه های خودپرداز و وسایل نقلیه.

C7000 SD دارای قدرت پردازش واقعی و حافظه جدی با عملکرد گسترده و امنیت سایبری سطح بعدی است. این برنامه پنج میلیون کاربر را با یک اعتبار واحد پشتیبانی می کند و می تواند یک میلیون رویداد آفلاین را ذخیره کند.

این دستگاه همچنین می‌تواند چهار خواننده مرتبط با یک در را کنترل کند، می‌تواند حسگرها را ادغام کند یا نظارت را انجام دهد و از طریق ورودی/خروجی کنترل کند.

منبع