اخبار دوربین مداربسته

Gallagher Tech Talk – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار را راه اندازی کرد


Gallagher از راه اندازی سری جدید پادکست Security in Focus خود به نام Tech Talk خبر داد. این مجموعه که توسط مدیر ارشد فناوری Steve Bell میزبانی می شود، تنها پادکست اختصاصی برای تکنسین های امنیتی و نصب کنندگان خواهد بود که قول می دهد منبعی آموزنده و ارزشمند برای آنها باشد.

Tech Talk همچنین قصد دارد بینش‌های صنعت، بهترین شیوه‌ها و نکات فنی را در مورد آخرین ویژگی‌های محصول Gallagher و نسخه‌های منتشر شده به شنوندگان ارائه دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان از راه‌حل‌های امنیتی خود بیشترین بهره را می‌برند. علاوه بر این، پادکست مصاحبه هایی با کارشناسان برجسته، رهبران فکری و صاحبان محصول خواهد داشت.

قسمت اول به ویژگی‌های جدید موجود در آخرین نسخه نرم‌افزار مدیریت سایت برنده جایزه Gallagher، Command Centre می‌پردازد.

“من هیجان زده هستم که در مورد نسخه 8.70 نسخه 8.70 مرکز فرماندهی Gallagher صحبت کنم، و اینکه چگونه ویژگی های جدید تجربه کلی را بهبود می بخشد. من و مهمانان ویژه‌ام موضوعاتی مانند ارتقاء کنترلر، ادغام خواننده MorphoWave™، به‌روزرسانی ادغام SALTO، بهبود طرح‌های سایت، بهبود عملکرد آلارم‌ها و موارد دیگر را پوشش خواهیم داد.

گالاگر می‌گوید، با 35 سال کار در صنعت امنیت، هدف استیو این است که با صحبت کردن و ارائه بینش، دنیای امنیت فیزیکی را در جای بهتری بگذارد.

منبع