اخبار دوربین مداربسته

HID نرم افزار مدیریت یکنواخت مبتنی بر ابر را راه اندازی کرد


شرکت مدیریت موجودی یکنواخت HID نرم‌افزار جدید مبتنی بر ابری به نام InvoTech Cloud را ارائه کرده است که هدف آن کمک به تسهیلات مهمان‌نوازی و مراقبت‌های بهداشتی ردیابی و ردیابی آسان‌تر لباس‌های فرم کارکنان است.

این نرم افزار به مدیران لباسشویی و خانه داری در زمان واقعی سطوح موجودی، الگوهای استفاده و نیازهای جایگزین را مشاهده می کند و به جلوگیری از اضافه هزینه و بهینه سازی هزینه ها کمک می کند.

InvoTech Cloud قابلیت های گزارش دهی خودکار را ارائه می دهد و بینش هایی را در مورد روند استفاده یکنواخت و گردش کار خودکار ارائه می دهد. این به مدیران لباسشویی و خانه داری کمک می کند تا زمینه هایی را برای بهینه سازی بیشتر شناسایی کنند.

اسوالد لارس از HID توضیح می دهد: “به طور سنتی، مدیریت یکنواخت در مهمان نوازی و مراقبت های بهداشتی یک فرآیند کار فشرده و مستعد خطا بوده است.” “مدیران لباسشویی و خانه داری اکنون می توانند بر وظایف اصلی خود تمرکز کنند و در عین حال بینش های ارزشمندی برای بهینه سازی خریدهای یکنواخت، جلوگیری از ضرر و زیان و در نهایت صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه سازمان خود به دست آورند.”

HID InvoTech Cloud را به گونه ای طراحی کرده است که استفاده از آن آسان و نصب آن ساده باشد. مزایا ممکن است شامل کاهش ضررهای یکنواخت، کاهش خریدهای یکنواخت، بهبود بهره وری نیروی کار و کاهش هزینه های لباسشویی باشد.

منبع