اخبار دوربین مداربسته

i-PRO از دوربین های PTZ رونمایی کرد – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


من به نفع دارد 16 دوربین جدید و پرسرعت پان، شیب و زوم (PTZ) با وضوح تا 4K و روشنایی IR قدرتمند را معرفی کرد.

این شرکت که Rapid PTZ نام دارد، مدل های جدید را به عنوان بخشی از سری X و S خود عرضه می کند.

دوربین‌های جدید PTZ در دسته خود کوچک‌ترین دوربین‌ها هستند و دارای قابلیت‌های هوش مصنوعی لبه‌ای جامع و طیف وسیعی از گزینه‌های وضوح هستند.

با سرعت حرکت و شیب تا 700 درجه بر ثانیه، اپراتورها از پوشش نظارتی سریع و دقیق مطمئن می شوند زیرا دوربین را در چند موقعیت از پیش تعیین شده در یک چشم به هم زدن حرکت می دهند.

قابلیت‌های قدرتمند IR LED دوربین‌ها را قادر می‌سازد تا در تاریکی کامل تا 250 متر (820.2 فوت) نظارت کنند، در حالی که تجزیه و تحلیل پیشرفته و ردیابی خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی اطمینان حاصل می‌کند که افراد و وسایل نقلیه مورد علاقه روی هدف و در فوکوس قفل می‌شوند.

مدل‌های جدید Rapid PTZ با طراحی محتاطانه‌ای که امکان نصب مستقیم روی سقف‌های پایین یا لبه‌های پشت بام را فراهم می‌کند، شامل اتصال اترنت ضدآب جدید i-PRO به همراه گزینه‌های نصب متعدد است.

برای محافظت در برابر محیط‌های خورنده مانند برنامه‌های دریایی، همه مدل‌های سری X Rapid PTZ دارای استاندارد نمک و ISO 14993 هستند تا در سخت‌ترین شرایط مقاومت کنند.

این دوربین‌های جدید Rapid PTZ واقعاً طراحی‌های پیشرو در صنعت هستند. فاکتور فرم کوچک و محتاطانه برای نظارت شهری مناسب است. جرارد فیگولز، رئیس i-PRO EMEA، گفت: وضوح‌های بالاتر و ویژگی‌های هوش مصنوعی مبتنی بر لبه، مانند محافظ حریم خصوصی ما، انطباق با GDPR را ساده می‌کند. «افزودن بهترین WDR در کلاس، IR قدرتمند و طیف وسیعی از گزینه‌های نصب انعطاف‌پذیر، رهبری مداوم i-PRO در بازار را نشان می‌دهد.»

وضوح بالاتر

مدل‌های 4K و 6 مگاپیکسلی Rapid PTZ محدوده دینامیکی گسترده (WDR) 132 دسی‌بل را برای تصاویر واضح در شرایط نوری بسیار متغیر ارائه می‌کنند.

داشتن رزولوشن بالاتر مزایای زوم دیجیتالی بیشتری را بیش از زوم اپتیکال تعبیه شده در دوربین ها ارائه می دهد.

به عنوان مثال، زوم اپتیکال 30 برابری در مدل 4K تضمین می‌کند که تصاویر واضح باقی می‌مانند، اما هنگام اضافه کردن تراکم پیکسلی 4K، زوم دیجیتال اضافی محدوده زوم موثر را بدون پیکسل‌سازی برای دید دقیق خودروها و افراد افزایش می‌دهد.

پیکسل‌های اضافی ارائه‌شده توسط مدل‌های با وضوح بالاتر نیز منجر به بهبود عملکرد هوش مصنوعی و دقت برای اشیاء دور می‌شوند.

تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی از پیش نصب شده

همه مدل‌های Rapid PTZ شامل پردازش لبه مبتنی بر هوش مصنوعی برای تشخیص حرکت افراد، از جمله جهت حرکت، عبور از خط، و پرسه زدن هستند.

دوربین ها از تشخیص اشیاء هوش مصنوعی برای ردیابی دقیق اشیا در حین حرکت در میدان دید دوربین استفاده می کنند.

هنگامی که یک میکروفون خارجی اضافه می شود، طبقه بندی صدای هوش مصنوعی نیز گنجانده شده است. برنامه‌های هوش مصنوعی اضافی را می‌توان در صورت نیاز برای تشخیص خودرو، تشخیص اشغال، پوشش محافظ حریم خصوصی و تشخیص تغییر صحنه نصب کرد.

در مجموع حداکثر سه برنامه هوش مصنوعی در مدل‌های 4K/6MP و حداکثر دو برنامه هوش مصنوعی در مدل‌های 2MP پشتیبانی می‌شوند. Privacy Guard یک ویژگی منحصربه‌فرد i-PRO است که با پردازش لبه‌ای در دوربین، بدن یا صورت افراد را ماسک یا تار می‌کند.

ماندگاری

بسیاری از دوربین‌های PTZ از یک سیستم درایو تسمه استفاده می‌کنند که با استفاده خراب می‌شود. کمربندها در طول زمان کشیده می شوند که منجر به دقت کمتری در هنگام حرکت به ناحیه مورد نظر در صحنه می شود. دوربین‌های i-PRO PTZ برای ارائه دقت متحرک ثابت و تکرارپذیر و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری معمولی و اجتناب از خرابی سیستم، به چرخ دنده‌ها متکی هستند.

امنیت سایبری

دوربین های Rapid PTZ i-PRO دارای گواهی FIPS 140-2 سطح 3 با استفاده از یک عنصر امن EdgeLock هستند که از احراز هویت مبتنی بر هویت، رمزگذاری قوی و یک لایه امنیتی اضافی که از پارامترهای امنیتی حیاتی روی دستگاه محافظت می کند، پشتیبانی می کند. را

منبع