اخبار دوربین مداربسته

IDIS در محدوده جدید هوش مصنوعی زوم می کند


IDIS اعلام کرده است که مجموعه ای از دوربین های هوش مصنوعی Edge را راه اندازی کرده است.

مدل‌های جدید 5 مگاپیکسلی گنبدی (DC-D4537RXA و DC-D4537HRXA) و مدل‌های گلوله‌ای (DC-T4537HRXA) با موتور قدرتمند یادگیری عمیق IDIS مجهز شده‌اند که قابلیت پردازش بسیار کارآمد را در لبه باز می‌کند.

قابلیت‌های هوش مصنوعی در لبه، اپراتورها را با شناسایی اشیایی مانند افراد، چهره‌ها و وسایل نقلیه پشتیبانی می‌کند و کیفیت تصویر را بهبود می‌بخشد. ویژگی های هوش مصنوعی شامل عبور از خط، نفوذ، شی، پرسه زدن و تشخیص چهره است.

این مدل‌های آماده برای فضای داخلی و خارجی بدون هیچ‌گونه هزینه مجوز پیش‌رو یا مداوم ارائه می‌شوند و هوش مصنوعی را با LED IR تا ارتفاع ۴۰ متری ترکیب می‌کنند تا با کاهش نویز محیط‌های کم نور، امکان تشخیص دقیق حرکت جسم را فراهم کنند.

این دوربین ها همچنین دارای IDIS Smart Failover، WDR واقعی، کدک هوشمند H.265 و IDIS و PoE هستند. کاربران همچنین از طراحی مکانیکی 3 محوره برای پشتیبانی از نصب سریع، پلاگین و بازی و اتصال بدون درز با ضبط‌کننده‌های شبکه IDIS، بررسی‌های سریع‌تر، و انتخاب مرکز IDIS بدون هزینه یا مجموعه سازمانی IDIS Solution Suite VMS بهره می‌برند. تحقق وعده IDIS مبنی بر کاهش هزینه کل مالکیت (TCO).

این دوربین‌ها به‌ویژه برای مشتریانی مفید هستند که هشدارها و اعلان‌های بسیار دقیق را دقیقاً در جایی که بیشتر به آن نیاز دارند می‌خواهند و شناسایی بسیار دقیق را در محیط‌های آسیب‌پذیر، مناطق دسترسی خودرو و پارکینگ، ورودی‌ها و خروجی‌ها و مکان‌های حساس یا بحرانی هدف قرار می‌دهند.

موتور یادگیری عمیق IDIS توسعه یافته داخلی، آموزش دیده با مجموعه داده های وسیع و تا 98 درصد دقیق، معیارهای جدیدی را برای قابلیت اطمینان و عملکرد تعیین می کند و بار هشدارهای نادرست ناشی از تجزیه و تحلیل های ویدئویی معمولی را کاهش می دهد.

دنیس چوی، مدیر کل خاورمیانه و آفریقا IDIS می‌گوید: «دوربین‌های مبتنی بر یادگیری عمیق ما بهره‌وری پرسنل امنیتی را افزایش می‌دهند و در عین حال نظارت را فعال‌تر، مقرون‌به‌صرفه‌تر و کارآمدتر می‌کنند.» حذف نیاز اپراتورها به نظارت بر هزینه‌های دوربین‌های متعدد، از واکنش سریع‌تر به حوادث، و نتایج مطمئن‌تر، تسریع تحقیقات و افزودن ارزش به عملیات نظارت پشتیبانی می‌کند.

از غرفه S1-J27 در Intersec 2023 دیدن کنید تا بیشتر بدانید و یک نمایش عملی داشته باشید، یا به www.idisglobal.com بروید.

علاوه بر این، IDIS همچنین اعلام کرده است که با راه‌اندازی جعبه هوش مصنوعی، DV-1304-A، گستره لوازم جانبی مبتنی بر هوش مصنوعی را نیز گسترش داده است.

DV-1304-A سازگار با NDAA، تمام مزایای ویدیوی هوش مصنوعی را از طریق یک دستگاه افزودنی 4 کاناله ساده و مقرون به صرفه در اختیار کاربران قرار می دهد و نیازی به نرم افزارهای تحلیلی یا ارتقاء دوربین های هوش مصنوعی لبه ای را از بین می برد.

جدیدترین دستگاه هوش مصنوعی IDIS امکان تجزیه و تحلیل بسیار دقیق و چندگانه را تنها از یک دوربین تنها با هرگونه نیاز به کالیبراسیون فراهم می کند.

این جعبه که از قبل با موتور یادگیری عمیق IDIS نصب شده است، می تواند به سادگی به NVR های موجود متصل شود. استفاده از قدرت DirectIP® فناوری plug-and-play با استقرار جعبه‌های اضافی برای گسترش سیستم‌ها، به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​این امکان را می‌دهد تا از سرمایه‌گذاری‌های موجود خود استفاده کنند و رویکردی فعال‌تر برای تقویت امنیت و افزایش ایمنی اتخاذ کنند.

اتصال ساده و بدون هزینه مجوز مداوم، به کاربران این فرصت را می دهد که از تجزیه و تحلیل بسیار دقیق از جمله تشخیص اشیا، از جمله افراد، اتومبیل ها و دوچرخه ها، همراه با عبور از خط، تشخیص پرسه زدن و تشخیص چهره بهره مند شوند، با مزیت اضافی سریعتر و جستجوی رویداد بسیار کارآمد.

با استفاده از مرکز IDIS با امکانات کامل و رایگان یا مجموعه راه حل IDIS کلاس سازمانی VMS، اپراتورها می توانند اعلان های بلادرنگ را برای نظارت بر رویدادهای روزمره از طریق هشدار در مورد تهدیدهای احتمالی قبل از وقوع خسارات یا آسیب پیکربندی کنند. این امر نیاز به کارکنان امنیتی برای نظارت بر جریان های نظارتی متعدد را از بین می برد و در نتیجه واکنش سریع تر به حوادث و نتایج مثبت بیشتری ایجاد می کند.

دنیس چوی، مدیر کل خاورمیانه و شمال آفریقا IDIS اظهار داشت: «تجزیه و تحلیل ویدئویی یادگیری عمیق نقش حیاتی ایفا می کند تا رویکردی پیشگیرانه برای مدیریت ایمنی و امنیت داشته باشد و در عین حال کارایی عملیاتی را افزایش دهد. راه‌اندازی DV-1304-A راه‌حل‌های پلاگین و بازی واقعی IDIS را برای طیف وسیعی از برنامه‌ها ایجاد می‌کند. این دستگاه یک دستگاه نوآورانه و در عین حال مقرون به صرفه را ارائه می دهد که تمام مزایای ویدیوی هوش مصنوعی را بدون برچسب قیمت مرتبط ارائه می دهد تا وعده IDIS را در مورد هزینه کل مالکیت پایین تضمین کند.

منبع