اخبار دوربین مداربسته

Imint رهبر سابق موتورولا را تضمین می کند


IMINT از انتصاب اریک رودولفی فناوری به عنوان مدیر توسعه کسب و کار خبر داد.

رودولفی با بیش از 25 سال تجربه در توسعه تجارت بین المللی و مدیریت فروش در صنایع با فناوری پیشرفته به ایمنت می پیوندد. اخیراً، رودولفی به عنوان معاون Home and Pro Audio در Dirac Research، یک توسعه دهنده سوئدی راه حل های نرم افزار صوتی دیجیتال، خدمت کرده است.

برای بیش از یک دهه، Imint پیشرو عملاً در راه حل‌های بهبود ویدئو برای صنعت موبایل مصرفی بوده است و با بسیاری از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های گوشی‌های هوشمند در جهان همکاری می‌کند تا دستگاه‌های خود را به تجربه‌های ویدیویی مجهز کنند که زمانی فقط در افراد حرفه‌ای یافت می‌شد. آندریاس لیفوندال، مدیر عامل ایمنت گفت: دوربین های سینما.

Imint در حال حاضر با تولید کنندگان پیشرو گوشی های هوشمند مانند Xiaomi، Motorola، Asus، OnePlus، Oppo، Infinix، و Nothing – علاوه بر شرکت های پوشیدنی مانند RealWear، Rokid و Superhexa کار می کند.

لیفوندال ادامه داد: «با این حال، مجموعه راه‌حل‌های بهبود ویدیوی Vidhance ما فراتر از بازار مصرف قابل اجرا است و شرکت اکنون تقاضای زیادی در صنعت تجاری دارد. با وجود Erik در راس واحد تجاری امنیتی تازه ایجاد شده ما، Imint در موقعیت مناسبی قرار خواهد گرفت تا بتواند از این تقاضای فعلی سرمایه گذاری کند و در عین حال تقاضای جدید را در سراسر صنعت امنیتی که به طور فزاینده ای از ارتقای راه حل های نرم افزاری برای ارتقاء عملکرد دوربین های خود بهره می برند، افزایش دهد. “

رودولفی افزود: «ویدیویی که توسط دوربین‌های پوشیده از بدن، دوربین‌های PTZ و موارد دیگر ضبط می‌شود، برای تضمین امنیت عمومی، امنیت و مسئولیت‌پذیری بسیار مهم است. راه‌حل‌های Vidhance Imint بهینه‌سازی شده‌اند تا حتی سخت‌ترین محیط‌های امنیتی را که با حرکات سریع، شرایط نور کم و تغییر مداوم موقعیت‌های دوربین مواجه هستند، مدیریت کند. حرکت Imint به این بازار جدید یک تغییر بازی برای این شرکت و صنعت امنیت به طور کلی است، و من از پیوستن به تیم در چنین لحظه حساسی در تاریخ هیجان‌زده هستم.

منبع