اخبار دوربین مداربسته

Mercury Security خط کنترلر جدید را راه اندازی کرد


شرکت کنترل هویت و دسترسی Mercury Security یک خط کنترلر معماری باز جدید منتشر کرده است که شامل سخت افزار و سیستم عامل کاملاً کاربردی برای ساخت های جدید و ارتقاهای قدیمی است.

این شرکت می‌گوید که Mercury MP Controller جدیدش به ارائه‌دهندگان نرم‌افزار کنترل دسترسی و یکپارچه‌کننده‌ها اجازه می‌دهد طیف گسترده‌ای از فناوری‌های کنترل دسترسی، کنترل آسانسور، اتوماسیون ساختمان، برنامه‌های کاربردی اینترنت اشیا و راه‌حل‌های شخص ثالث را در یک زیرساخت یکپارچه، متمرکز و کاملاً قوی ترکیب کنند. این رویکرد باز آزادی انتخاب راه حل مناسب برای نیازهای خاص مشتری را فراهم می کند.

کنترل‌کننده‌های هوشمند با ویژگی‌های امنیتی پیشرفته برای محافظت از داده‌های حساس و کمک به محافظت در برابر تهدیدات سایبری در حال تکامل طراحی شده‌اند. هدف یک موتور رمزنگاری قوی که توسط یک CPU بوت ایمن، تراشه رمزنگاری و رمزگذاری داده ها پشتیبانی می شود، محافظت فعال در برابر دسترسی ها و حملات غیرمجاز است.

استیو لوکاس از Mercury Security می‌گوید: «سازمان‌ها راه‌حل‌های کنترل دسترسی را می‌خواهند که نه تنها ایمن و قابل اعتماد باشند، بلکه به اندازه کافی انعطاف‌پذیر باشند تا بتوانند با نیازهای در حال تحول سازگار شوند. “کنترل کننده های MP جدید این الزامات حیاتی را برآورده می کنند.”

مرکوری می‌گوید که کنترل‌کننده‌های جدیدش انعطاف‌پذیری، مقیاس‌پذیری، امنیت بالا و قابلیت اطمینان را به مشتریان ارائه می‌دهند و ویژگی‌های جدیدی مانند طراحی مدار دوگانه با اجزای جایگزین برای تداوم کسب‌وکار، یک محیط توسعه برنامه آماده برای آینده برای ادغام‌های گسترده و پذیرش بهترین شیوه های امنیت سایبری، مانند ARM TrustZone، برای محافظت از سیستم ها بهبود یافته است.

کنترلرهای MP در اواخر سال 2024 از طریق شرکای مرکوری OEM در دسترس خواهند بود.

منبع