اخبار دوربین مداربسته

PeopleKey سیستم ساعت بیومتریک 5110 را باز می کند


PeopleKey اسکنر صورت و انگشت PeopleKey 5110 را راه اندازی کرده است. 5110 بر اساس مدل قبلی 5100 ساخته شده است و بهبود دوربین را به محصول ارائه می دهد که تشخیص چهره و اسکن اثر انگشت را ارائه می دهد.

دوربین جدید با الگوریتم تشخیص چهره جفت شده است و به عنوان سریعترین الگوریتم در تست فروشنده تشخیص چهره NIST 1:N رتبه بندی شده است و تنها 13 میلی ثانیه طول می کشد تا یک چهره خاص را در بین 12 میلیون سوژه بدون کاهش دقت پیدا کنید.

در آزمایش دنیای واقعی، با استفاده از محاسبات لبه کم مصرف، ترکیب دوربین/الگوریتم 10000 مقایسه الگو را در هر ثانیه پس از ضبط ارائه می دهد. این دوربین با سرعت 30 فریم در ثانیه کار می کند و تبدیل تصویر به الگو 300 میلی ثانیه طول می کشد.

5110 که از یک پوسته پلی کربنات سخت ساخته شده است، برای استانداردهای استرالیا ساخته شده است و دستگاهی مناسب برای محیط های داخلی و خارجی با پنل LCD با کنتراست بالا است که تضمین می کند صفحه نمایش در شرایط مختلف نوری و آب و هوایی قابل مشاهده است.

“بازار به طور غیرقابل انکاری در حال تغییر است. فرانک بروس، بنیانگذار و مدیر عامل PeopleKey گفت: ما شاهد تقاضای مشتریان جدید برای آخرین راه حل ها و مشتریان فعلی هستیم که آماده به روز رسانی سیستم های حضور و غیاب قدیمی خود هستند.

آنها خواهان راه‌حل‌های دقیق‌تر، مدیریت‌شده و مقیاس‌پذیر هستند که در هر جایی قابل دسترسی باشد و دید و کنترل بیشتری بر هزینه‌ها و مدیریت زمان بدهد. سرویس مدیریت‌شده PeopleKey Nexus ما، وقتی با آخرین ساعت‌های بیومتریک ما همراه شود، نیاز بازار را برطرف می‌کند و ما به بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​استرالیایی کمک می‌کنیم تا این تغییر را انجام دهند. فرانک بروس گفت: شرکت هایی که به زمان و نیازهای حضور و غیاب خود فکر می کنند و خواهان مزایای راه حل های ابری ما هستند، فرصتی واقعی برای صرفه جویی در هزینه ها و سرمایه دارند، اما آنها باید این مشوق دولتی را قبل از 30 ژوئن 2023 دنبال کنند.

منبع