اخبار دوربین مداربسته

Qognify بخشی از Hexagon می شود


Qognify اعلام کرده است که اکنون بخشی از Hexagon است. Qognify به بخش ایمنی، زیرساخت و زمین فضایی Hexagon، پس از تکمیل خرید آن که در 19 دسامبر 2022 اعلام شد، می‌پیوندد.

استیون کاست، رئیس بخش ایمنی، زیرساخت و مکانی هگزاگون، می‌گوید: «Qognify نظارت و دسترسی بی‌درنگ ما را برای شناسایی، ارزیابی و پاسخ به حوادث گسترش می‌دهد، و پیشنهاد قوی‌تری را به بازارهایی که ما خدمات می‌دهیم ارائه می‌دهد.»

نرم افزار مدیریت ویدیو در سطح جهانی Qognify (Qognify VMS) و پلت فرم مدیریت حوادث سازمانی (Situator) مجموعه فناوری گسترده Hexagon از جمله HxGN OnCall Dispatch در امنیت عمومی و HxGN Connect در شهرهای هوشمند و بخش تولید را تکمیل می کند، جایی که تقاضا برای نظارت جامع وجود دارد. و اطلاعات، از ویدئو و سایر سیستم های امنیتی.

Qognify همچنین دسترسی Hexagon را به بازارهای دیگر از جمله خدمات تجاری، خرده‌فروشی، مالی و تجاری گسترش می‌دهد، جایی که راه‌حل‌های آن می‌تواند به عملیات سازمانی نیز کمک کند.

استیو شاین، مدیرعامل و رئیس، Qognify، می‌افزاید: «راه‌حل‌های Qognify و Hexagon با موفقیت برای پروژه‌های بزرگ به کار گرفته شده‌اند. اکنون به عنوان یکی، Qognify و Hexagon یک پیشنهاد واقعا جامع برای سازمان‌ها برای بهینه‌سازی و محافظت از دنیای خود برای مشتریان، کارمندان، شهروندان و جوامع ارائه می‌کنند.

منبع