اخبار دوربین مداربسته

Qognify متخصص حوادث اشمیت را برای مدیریت راه حل های ایمنی منصوب می کند


Qognify انتصاب الیور اشمیت را به عنوان مدیر فروش EMEA، EIM اعلام کرده است. او بر حمایت از سازمان‌های کلاس سازمانی برای به حداقل رساندن تأثیر حوادث از طریق آگاهی موقعیتی بلادرنگ و قابلیت‌های هماهنگی پاسخ Qognify EIM تمرکز خواهد کرد.

الیور اشمیت مستقر در آلمان، بیش از 25 سال تجربه در فروش راه حل های مبتنی بر فناوری، با تمرکز بر امنیت و ایمنی در Mobotix و اخیرا Advancis به ارمغان می آورد. او در مورد نقش جدید خود می گوید: “من با سال ها کار در صنعت، از شهرت قوی Qognify برای مدیریت حوادث سازمانی و راه حل های مدیریت ویدئو آگاه بودم.” اشمیت می‌افزاید: «قدرت Qognify از توانایی آن در ارائه راه‌حل‌های امنیتی و ایمنی جامع و یکپارچه به سازمان‌ها ناشی می‌شود که به آنها کمک می‌کند تا تأثیر رویدادهای معمول روزانه را به طور مداوم و مطابق با بحران‌های بزرگ کاهش دهند.»

مدیر کل EIM در Qognify، چن پورات، می‌گوید: «انتصاب الیور اشمیت به ما اجازه می‌دهد تا رابطه قوی‌تری با مشتریان و شرکا در DACH و اروپا ایجاد کنیم. به لطف سال ها تجربه و شبکه حرفه ای عالی خود، او ایده ها و بینش های جدیدی را به Qognify ارائه می کند و به ما امکان می دهد تا دردها و نیازهای سازمان ها را در بخش های هدف EIM خود – سیستم های حمل و نقل، فرودگاه ها، محیط های پردیس شرکتی، بهتر درک کنیم و به آنها رسیدگی کنیم. و زیرساخت های حیاتی.»

منبع