اخبار دوربین مداربسته

RecFaces محصول جدید KYC را معرفی کرد


RecFaces اعلام کرده است که راه حل بیومتریک جدیدی را برای غنی سازی سیستم های مدیریت صف (QMS) با عملکرد تشخیص چهره منتشر می کند.

Id-Line محصول جدید RecFaces بر اساس اصل مشتری خود را بشناسید (KYC) است و به طور کامل برای بانک‌ها، مراکز ویزا، دفاتر پذیرش ایالتی و شهرداری و سایر سازمان‌هایی که یک صف نیاز به مدیریت دارند، برنامه‌ریزی شده است.

راه حل جدید Id-Line برای اولین بار در ماه اکتبر در Gitex Global-2022 به نمایش گذاشته خواهد شد.

برخلاف QMS کلاسیک، امکان افزودن شناسایی چهره در ترمینال با یک صف الکترونیکی وجود دارد: سیستم اطلاعات مربوط به مشتری را دریافت می کند و به طور خودکار وضعیت تنظیم شده آنها را در سیستم تعیین می کند.

سرگئی آلنوف، مدیر محصول RecFaces می گوید: «تحلیلگران RecFaces درخواست های بخش بانکی را بررسی کرده اند. آنها توجه خود را به این واقعیت جلب کردند که QMS کلاسیک بر اساس یک اصل ساخته شده است، که به مشتریان اجازه می دهد تا سناریوهای ساده را برای رتبه بندی بازدیدکنندگان و توزیع توسط اپراتورها پیاده سازی کنند. یک کارمند بانک باید آماده ارائه طیف گسترده ای از عملیات های مکرر برای هر بازدید کننده باشد، بنابراین برای یافتن کارت مشتری زمان می برد. اما هر چه زودتر با مشتری و درخواست های او آشنا شویم زمان کمتری از دست می رود. Id-Line به طور ارگانیک عملکرد QMS را تکمیل می کند. با شناسایی مشتری درست در لحظه ای که در صف قرار می گیرد، خدمات را سرعت می بخشد.

RecFaces بر اساس POC ها و پیاده سازی ها در بخش بانکی به موارد زیر اشاره کرد: کاهش زمان جستجوی کارت هر مشتری به میزان 30 ثانیه به هر اپراتور اجازه می دهد تا به 3 مشتری دیگر در روز خدمات ارائه دهد. شخصی‌سازی سرویس برای مشتریان VIP وفاداری را افزایش می‌دهد، بنابراین LTV در بلندمدت نیز افزایش می‌یابد.

“هدف ما این است که بیومتریک صورت را برای مشتری و مشتری ما در طول زنجیره استفاده از محصول راحت و مفید کنیم. Id-Line به راحتی نصب می شود، نیازی به سرمایه گذاری سنگین در سخت افزار اضافی ندارد و به طور یکپارچه در سیستم های صف الکترونیکی بانک ها ادغام می شود. تامارا موروزوا، مدیر عامل RecFaces می گوید.

“مشتریان از صرفه جویی در وقت خود سود می برند، زیرا اطلاعات مربوط به آنها و کارت های آنها از قبل توسط کارمند بانک هنگام توزیع صف باز می شود. توجه به این نکته ضروری است که Id-Line نه تنها وظایف مربوط به سرعت و کیفیت کار بانک را اجرا می کند یا حتی وفاداری مشتری را افزایش می دهد، بلکه همزمان وظایف امنیتی را برای بیومتریک صورت حل می کند و بررسی می کند که آیا یک شخص در لیست توقف است یا خیر. . RecFaces پیشگام در ایجاد نرم افزار بیومتریک برای پایانه های صف الکترونیکی است. پیاده سازی Id-Line فرصت های جدیدی را برای بیومتریک صورت در بخش بانکی باز می کند. ما هیجان زده هستیم که این پایه را ایجاد کنیم و به گسترش پیشنهادات خود ادامه دهیم تا بتوانیم به ارائه محصولات بیومتریک موثر در سراسر بازارهای بانکی کمک کنیم. موروزوا توضیح می دهد.

منبع