اخبار دوربین مداربسته

RecFaces Resurfaces در دبی – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


RecFaces اعلام کرده است که در دبی، امارات متحده عربی مستقل شده است و تیم توسعه و مدیریت خود را به عنوان گام نهایی در بومی سازی در خاورمیانه به خدمت گرفته است.

این شرکت با شرکای خود در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، آمریکای لاتین و آفریقا همکاری خواهد کرد. نام این برند در بازار جهانی ثابت می ماند.

به گفته اوگنیا مارینا، مدیر منطقه ای توسعه کسب و کار در MENA، برای RecFaces که اکنون کاملاً مستقل عمل می کند، این نقطه عطف مهمی در راه رسیدن به هدف استراتژیک بلندمدت آن است: افتتاح مراکز بین المللی شایستگی برای شرکا در تمام مناطق منطقه. حضور شرکت

RecFaces در دبی به شرکای خاورمیانه اجازه می دهد تا تخصص خود را در محصولات بیومتریک توسعه دهند، در یک مرکز آموزشی جدید کار کنند و در نتیجه پروژه های بزرگ را آغاز کنند و پیاده سازی های موثر را انجام دهند.

کسب و کار در منطقه اقتصادی MENA به RecFaces اجازه می دهد تا به طور مستقل در یک سطح استراتژیک عمل کند، از توسعه محصولات و راه حل های یکپارچه شرکت در همکاری نزدیک با شرکای فناوری بین المللی اطمینان حاصل کند.

این شرکت قبلاً سبد محصولات خود را بومی سازی کرده است، از جمله Id-Guard و Id-Gate – محبوب ترین راه حل های آن برای امنیت فیزیکی بهتر. تمامی حقوق انحصاری منطقه برای RecFaces در دبی محفوظ است.

منبع