اخبار دوربین مداربسته

Teledyne FLIR برای ساخت فلش در نمایشگاه ونیزی


Teledyne FLIR اعلام کرده است که در نمایشگاه تجاری ISC West در 28-31 مارس 2023 در نمایشگاه ونیزی شرکت می کند، جایی که راه حل های امنیتی چند لایه خود را به نمایش می گذارد. ISC West رویداد تجاری امنیتی پیشرو در ایالات متحده است

این شرکت می‌گوید در این نمایشگاه رادار جدید R-290 خود را با دوربین‌های ID سری FH و سری DX که برای حفاظت محیطی و فضای باز طراحی شده‌اند، به نمایش خواهد گذاشت. و همچنین اینکه چگونه دوربین های قابل مشاهده به همراه UVMS در صنعت برای حفاظت از ورود/منطقه داخلی پیشرو هستند. نمونه‌های زیادی وجود خواهد داشت که چگونه حسگرهای حرارتی FLIR میله‌های تشخیص را حتی در سخت‌ترین شرایط، تاریکی مطلق، از طریق مه روشن، باران ملایم و برف افزایش می‌دهند.

Teledyne FLIR همچنین اعلام کرده است که اولین خانواده دوربین های امنیتی قابل مشاهده خود را با هوش مصنوعی، Quasar Premium Mini-Dome AI راه اندازی کرده است. در سه مدل 5 مگاپیکسلی، 4K واید و 4K باریک ساخته شده است. مدل‌های 4K دارای گزینه‌های لنز متغیر 4.5-11 میلی‌متری، HFOV 40.4-110 درجه و وریفوکال 11-28 میلی‌متری، 15.5-38.5 درجه HFOV هستند، برای فواصل طولانی‌تر و میدان دید وسیع‌تر در رقابت.

AI Analytics شامل 12 تجزیه و تحلیل منحصر به فرد برای تشخیص افراد، وسایل نقلیه، اشیاء، ویژگی ها و رویدادها است. برای گزینه 4K Narrow، فواصل تشخیص هوش مصنوعی 152 متر (499 فوت) برای وسیله نقلیه، 71 متر (233 فوت) برای شخص و 25 متر (82 فوت) برای صورت است.

منبع