اخبار دوربین مداربسته

Videonetics اکنون با ONVIF S، G، T، M سازگار است


Videonetics اعلام کرده است که پلتفرم محاسبات ویدئویی یکپارچه خود (UVCP™) اکنون با ONVIF S, G, T, M سازگار است.

پلتفرم محاسبات ویدئویی یکپارچه Videonetics که توسط چارچوب هوش مصنوعی و DL پشتیبانی می‌شود، VMS هوشمند، تجزیه و تحلیل ویدئو، سیستم مدیریت ترافیک هوشمند، تشخیص چهره، و پلت‌فرم محاسبات ویدئویی به‌عنوان سرویس (VCPaaS) را در بر می‌گیرد.

Videonetics می گوید امروز بیش از 145 شهر، بیش از 80 فرودگاه، 18000+ خط ترافیک و بیش از 100 شرکت بزرگ را در بسیاری از مناطق جغرافیایی ایمن کرده است.

در مورد این دستاورد، Tuhin Bose، معاون و CTO، Videonetics بیان کرد: «دریافت انطباق ONVIF ‘S, G, T, M’ برای پلتفرم محاسبات ویدیویی یکپارچه مجهز به هوش مصنوعی ما یک معیار و دستاورد برای ما است. دستیابی به انطباق با ONVIF، شرکا و مشتریان ما را قادر می‌سازد تا طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های نظارت تصویری مبتنی بر IP را که به بهترین وجه برای پروژه‌هایشان مناسب هستند، ادغام کنند و در عین حال انعطاف‌پذیری و یکپارچگی را تضمین کنند. Videonetics متعهد به ادامه پذیرش استانداردهای باز برای قابلیت همکاری و باز بودن بهتر است.

Profile S قابلیت‌های مشترکی را که توسط سیستم‌های مدیریت ویدئوی منطبق با ONVIF و دستگاه‌هایی مانند دوربین‌های IP یا رمزگذارها به اشتراک گذاشته می‌شود، امکان می‌دهد که جریان داده‌های رسانه را روی یک شبکه IP ارسال، پیکربندی، درخواست یا کنترل می‌کنند. این پروفایل شامل ویژگی‌های خاصی مانند پان، شیب، کنترل زوم، پخش صدا و خروجی‌های رله است.

مشخصات Profile G به محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری از فروشندگان مختلف اجازه می‌دهد تا در مورد ضبط، جستجو و پخش مجدد ویدئو در محصول ویدئویی شبکه، با یکدیگر سازگار باشند.

Profile T از ویژگی‌های پخش ویدیو مانند استفاده از H.265 بیش از H.264، فرمت‌های رمزگذاری MPEG-4 و MJPEG، تنظیمات تصویربرداری و رویدادهای هشدار مانند تشخیص حرکت و دستکاری پشتیبانی می‌کند. این فرمت‌های رمزگذاری کارایی فشرده‌سازی بالایی را تضمین می‌کنند که منجر به فضای ذخیره‌سازی دیسک کمتر و استفاده از پهنای باند کمتر برای استریم می‌شود و هزینه‌های کلی مالکیت سیستم را کاهش می‌دهد.

انطباق با Profile M ادغام آسان‌تر ابرداده‌ها و رویدادها را با کلاینت‌های منطبق با ONVIF Profile M مانند نرم‌افزار و سرویس‌های مدیریت ویدیو امکان‌پذیر می‌کند. دارای رابط‌هایی برای طبقه‌بندی اشیاء عمومی، و ابرداده‌های مشخص شده برای موقعیت جغرافیایی، وسیله نقلیه، پلاک، صورت انسان و بدن انسان است.

منبع