اخبار دوربین مداربسته

Vivotek دوربین هوش مصنوعی سطح ورودی را راه اندازی کرد


شرکت راه‌حل‌های امنیتی جهانی Vivotek دوربین شبکه 9383 خود را با هوش مصنوعی معرفی کرد. این دوربین به کاربران این امکان را می دهد که از خدمات تجزیه و تحلیل ویدئویی هوش مصنوعی با هزینه های مقرون به صرفه استفاده کنند، به راحتی ویژگی های افراد و خودروها را تشخیص دهند و کارایی عملیاتی و مدیریتی را افزایش دهند.

Vivotek می گوید دوربین جدیدش سه مزیت رقابتی متمایز دارد: تجزیه و تحلیل دقیق هوش مصنوعی، تصویربرداری واضح و دوام.

علاوه بر این، دوربین با ضبط ویدیوی شبکه Core+ AI Vivotek یا سیستم ایستگاه امنیتی VAST (VSS) ادغام می‌شود. با اضافه شدن Case Vault، VSS می‌تواند به سرعت داده‌های ویدیویی مورد نیاز را در عرض یک دقیقه جمع‌آوری و تولید کند و گزارش کاملی را برای ویدیوهای مهم ارائه دهد. این به چالش قبلی سازمان‌دهی زمان‌بر داده‌های تصویر، ایجاد یک محیط امنیتی جامع از طریق یک راه‌حل هوش مصنوعی که هم سخت‌افزار و هم نرم‌افزار را ادغام می‌کند، می‌پردازد.

بر اساس تحقیقات، نسبت B/B دوربین‌های IP با عملکرد هوش مصنوعی تعبیه‌شده تا سال 2027 دو برابر خواهد شد. Vivotek می‌گوید دوربین‌های شبکه 9383 سری اولیه آن صاحبان SME جهانی را هدف قرار می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا راه‌حل‌های کامل هوش مصنوعی را تحت بودجه‌های محدود بسازند و ایجاد کنند. محیط های عملیاتی هوشمندتر و کارآمدتر.

منبع