اخبار دوربین مداربسته

VIVOTEK راه اندازی VORTEX Connect – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


VIVOTEK سرویس امنیتی VORTEX مبتنی بر ابر خود را معرفی کرده است.

این ویژگی جدید اکنون با جدیدترین افزوده – VORTEX Connect، در آخرین نسل ضبط‌کننده‌های ویدیوی شبکه (NVR) VIVOTEK ادغام شده است، و به کاربران اجازه می‌دهد به‌طور یکپارچه به NVR متصل شوند و همزمان از خدمات ابری VORTEX به شیوه‌ای بصری استفاده کنند.

کاربران می‌توانند بدون تعویض دوربین‌های شبکه موجود به فضای ابری ارتقا دهند و نیازهای امنیتی را در هر زمان، هر مکان و در هر دستگاهی برآورده کنند.

VORTEX با ویژگی‌هایی مانند تصویربرداری با وضوح بالا، تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی پیشرفته و مدیریت یکپارچه از راه دور، شرکت‌ها را در انتقال سریع به راه‌حل‌های ابری عملیاتی تسهیل می‌کند و در عین حال به سرعت در بازار آمریکای شمالی نیز گسترش می‌یابد.

بر اساس گزارش نظارت تصویری 2023[1]درآمد جهانی خدمات مبتنی بر نرم‌افزار ابری، نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) 22 درصدی را طی پنج سال گذشته تجربه کرده است.

تخمین زده می شود که درآمد کلی نظارت تصویری به عنوان یک سرویس (VSaaS) در سال 2023 بیش از 28 درصد رشد کند که نشان دهنده پتانسیل قابل توجه بازار برای راه حل های امنیتی مبتنی بر ابر است.

برای استفاده از فرصت‌های بازار، VIVOTEK در حال آماده شدن برای راه‌اندازی VORTEX Connect PRO در آینده است و محدودیت اتصال دستگاه را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

VORTEX Connect PRO با ظرفیت تخصیص حداکثر 1000 کاربر در سازمان، دسترسی به حریم خصوصی فردی و مجوزهای تخصیص گروه دوربین را فراهم می کند.

کاربران می توانند به راحتی تنظیمات موجود را لغو یا تغییر دهند و کارایی تخصیص منابع و انعطاف پذیری مدیریت را افزایش دهند.

بخش‌های رویداد مهم را می‌توان به‌طور ایمن بایگانی کرد و در فضای ابری پشتیبان‌گیری کرد، خطرات مربوط به خرابی هارد دیسک، حذف به دلیل فضای ضبط ناکافی یا بازنویسی را کاهش داد.

علاوه بر این، سیستم به روز رسانی یکپارچه سیستم عامل دستگاه را تضمین می کند و زمان نگهداری کاربر را به حداقل می رساند و قابلیت های مدیریت کلی را افزایش می دهد.

VORTEX Connect با سری جدید NVRهای VIVOTEK از جمله ND9326P، ND9426P، ND9542P و ND9442P سازگار است.

این NVR ها می توانند برق و انتقال شبکه را بدون نیاز به استقرار سوئیچ های Power over Ethernet (PoE) فراهم کنند.

آنها با نرم افزار آنتی ویروس داخلی TrendMicro عرضه می شوند که محرمانه بودن و امنیت انتقال تصویر و دسترسی را با حفاظت امنیت سایبری AES 265 و TLS 1.2 ارتقا می دهند.

NVR ها همچنین از اتصال بیش از 30000 دوربین شبکه ONVIF Profile S موجود در بازار پشتیبانی می کنند و چالش های پیکربندی شبکه پیچیده را برطرف می کنند.

منبع