اخبار دوربین مداربسته

VIVOTEK راه حل سرویس ابری نظارت بر هوش مصنوعی را راه اندازی کرد


VIVOTEK راه اندازی نظارت تصویری مبتنی بر ابر خود را به عنوان یک سرویس (VSaaS)، VORTEX، در ایالات متحده اعلام کرده است که نه تنها اولین حضور بزرگ این شرکت در بازار اشتراک را نشان می دهد، بلکه توانایی آن را در یکپارچه سازی دوربین، برنامه، وب، وب، ابر و فناوری یادگیری عمیق به یک راه حل نظارتی منسجم و قدرتمند هوش مصنوعی.

ShengFu Cheng، معاون کسب و کار استراتژیک VIVOTEK توضیح داد: “VORTEX یک پیشرفت بزرگ در راه حل نظارت سرتاسر VIVOTEK برای VSaaS است.” همچنین این اولین قدم VIVOTEK در انتقال به مدل مبتنی بر اشتراک است. VORTEX خدمات تجزیه و تحلیل داده های هوشمند و با استفاده آسان را ارائه می دهد. علاوه بر این، معماری ابری ترکیبی آن به آن اجازه می دهد تا از چارچوب های ذخیره سازی معمولی فراتر رود. دیگر نیازی به نرم‌افزار مدیریت ویدئوی اختصاصی یا سیستم‌های مدیریت متمرکز برای مدیریت و پردازش داده‌های ویدئویی نیست. اکنون، داده‌های ویدیویی را می‌توان از طریق محاسبات لبه مستقیماً در دوربین و پشتیبان‌گیری در فضای ابری ذخیره و تجزیه و تحلیل کرد، که به طور قابل توجهی زمان، هزینه و محدودیت‌های پهنای باند گذشته را کاهش می‌دهد.

«اعلان‌های فشار رویدادهای مبتنی بر یادگیری عمیق را در دستگاه هوشمند خود در زمان واقعی دریافت کنید تا دیگر پیام‌های مهم را از دست ندهید. با VORTEX، یک سرویس ابری بسیار یکپارچه، مدیریت یک سیستم نظارت موثرتر و آسان تر از همیشه است.

پنج مزیت VORTEX برای گسترش SMB:

  • انتخاب دوربین عریض: وضوح 2-12 مگاپیکسل، گلوله، گنبد، برجک و دوربین 360 درجه چشم ماهی از سطح ورودی تا مدل پیشرفته برای برآورده کردن سناریوهای مختلف محدودیت بودجه و نصب.
  • کیفیت تصویر شفاف: فناوری‌های IR و WDR هوشمند برای افزایش دید در سخت‌ترین محیط‌ها.
  • Edge AI Analytics: فناوری تشخیص هوشمند شیء برای تشخیص دقیق نفوذ، عبور از خط و تشخیص سرگردانی افراد و وسایل نقلیه. با اعلان های زمان واقعی
  • بدون دردسر، پیکربندی صفر: برنامه سیستم را با اسکن یک کد QR نصب کنید و از به روز رسانی خودکار سیستم عامل و نرم افزار هوش مصنوعی لذت ببرید.
  • قابل اعتماد و قابل اعتماد: VIVOTEK به صورت محلی طراحی، تولید و تولید شده در تایوان، در طول 22 سال خود شهرت نام تجاری قوی ایجاد کرده است. در صنعت نظارت IP

منبع