اخبار دوربین مداربسته

Bosch به روز رسانی نرم افزار برای سیستم هشدار صوتی


بوش نسخه نرم افزاری جدیدی را برای Praesensa، سیستم هشدار صوتی و آدرس عمومی مبتنی بر IP اعلام کرده است. نرم افزار جدید نسخه 1.50 دارای تجربه کاربری بهبود یافته و اتصال پیشرفته است، به ویژه برای نصب های بزرگ که به کنترلرها و زیرسیستم های متعدد نیاز دارند، همراه با گزینه های بیشتر برای افزونگی سیستم.

اکنون می توان از چندین کنترلر در شبکه های بزرگ با زیرشبکه استفاده بهتر و مستقیماً اختصاص داد، که اغلب در پروژه های معمولی مانند فرودگاه ها یا کاربردهای صنعتی نفت/گاز ضروری است. حداکثر 3000 دستگاه شبکه و 10000 ناحیه صوتی را می توان در مجموع تا 20 کنترل کننده سیستم مدیریت کرد، در حالی که کنترل کننده های اصلی و کنترل کننده های فرعی می توانند به صورت اختیاری برای افزونگی کنترلر مورد استفاده قرار گیرند.

راه حل شبکه ای دارای گواهی EN 54 امکان تماس های با اولویت سطح بالا را از میکروفون های آتش نشان به هر منطقه یا گروه در کل سیستم Praesensa می دهد و گزینه های امنیتی و بازگشتی را بهینه می کند. در صورت قطع اتصال یک کنترل کننده زیر سیستم به کنترل کننده اصلی، کنترل کننده های زیر سیستم به عنوان یک سیستم مستقل و خودکفا به کار خود ادامه می دهند.

بوش با توجه به گزینه‌های گسترده برای کار با سیستم‌های چند کنترل‌کننده، یک سیستم مجوز جدید، آینده‌نگر و آسان برای مدیریت ایجاد کرده است. کاربر اکنون فقط باید یک مجوز برای هر زیرسیستم دریافت کند، بدون نیاز به خرید سخت افزار اضافی.

آخرین نرم افزار به کاربر اجازه می دهد تا زمانی که ایستگاه تماس در حالت بیکار است، با یک فشار یک دکمه، پیام های فشار به صحبت (PTT) را سریعتر فعال کند.

در کنار پیشرفت های نرم افزاری، چندین پیشرفت سخت افزاری نیز وجود دارد. تمام اجزای شبکه Praesensa دارای گواهینامه EN 54-16 هستند، از جمله سوئیچ اترنت صنعتی Cisco IE 5000، که می تواند به عنوان سوئیچ ستون فقرات در تاسیسات بزرگتر Praesensa مورد استفاده قرار گیرد.

هر دو سوئیچ، Praesensa PRA-ES8P2S و Cisco IE 5000، می توانند به راحتی از طریق SNMP (پروتکل مدیریت شبکه ساده) برای گزارش مستقیم خطا، و زنجیره ای برای انعطاف پذیری بیشتر در طراحی های شبکه، نظارت شوند. علاوه بر این، عملکرد کلی شبکه توسط رابط‌های مسیریابی صوتی OMN-ARNIE و OMN-ARNIS از بوش بهبود یافته است و به راه‌حل مسیریابی صوتی Dante با گواهینامه EN 54-16 برای چندین زیرشبکه کمک می‌کند.

منبع