اخبار دوربین مداربسته

FLIR United VMS 9.2 – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


نرم افزار FLIR United Video Management Software (VMS) 9 یک ابزار مورد اعتماد و آزمایش شده در صنعت است که به مدیران امنیتی امکان دسترسی به وضعیت سیستم، آلارم ها و ویدئو را از هر کجا و در هر زمان می دهد. امسال، FLIR United VMS 9.2 برای ارائه رمزگشایی سریعتر GPU، اضافه شدن عملکرد کلی جریان ویدئو و امنیت سایبری قوی ارتقا یافته است. ارتقا همچنین شامل موارد زیر است:

  • دسترسی ایمن، 24/7 به وضعیت سیستم
  • مقیاس پذیری آینده، در کل سیستم
  • یکپارچه سازی و پیکربندی بدون درز
  • ساختار قیمت گذاری انعطاف پذیر برای بازگشت سرمایه تضمین شده

موارد جدید در UVMS 9.2

رمزگشایی سریعتر GPU – قلب تپنده نرم افزار VMS واحد پردازش گرافیکی آن (GPU) است که چندین جریان ویدئو را به طور همزمان پردازش و ارائه می کند. FLIR United VMS 9.2 عملکرد سریع‌تر و بهبود یافته‌تری را به کاربران خود ارائه می‌دهد تا امکان پخش جریانی با وضوح بالا را تحت یک رابط مشابه فراهم کند.

اضافه شدن جریان‌های ویدیوی عمومی – با نیاز به سیستم‌های امنیتی مقیاس‌پذیر و سرتاسر که هر روز گسترش می‌یابد، امکان افزودن جریان‌های ویدیوی اضافی به آسانی کلید انعطاف‌پذیری سیستم است. با گزینه جدید “Add Generic Stream” با United VMS 9.2، کاربران می توانند به راحتی تعاریف جریان، نرخ فریم و وضوح بیشتری را ارائه دهند.

امنیت سایبری بهبود یافته – امنیت سایبری برای پردازش داده های ویدئویی و یکپارچه سازی در لبه بسیار مهم است. United VMS 9.2 دارای ویژگی‌های امنیتی سایبری بهبود یافته است تا به تهدیدات در حال تکامل برای سیستم‌های امنیتی رسیدگی کند. این امنیت گسترش یافته به کاربران اجازه می دهد تا به طور ایمن به دارایی های ویدیویی دسترسی داشته باشند و هشدارهای رویداد را در هر مکان و هر زمان دریافت کنند و آرامش خاطر را در شبانه روز تضمین می کند.

ماژول های افزودنی گسترده

نظارت بر وضعیت – برای کاربرانی که از حسگرهای حرارتی FLIR برای نظارت بر وضعیت و نگهداری دارایی استفاده می‌کنند، این ماژول الحاقی به کاربران اجازه می‌دهد تا داده‌های دما را از تصویرگرهای حرارتی FLIR به صورت بصری نظارت کنند و در صورت افزایش یا کاهش دما از آستانه‌های از پیش تنظیم‌شده، هشدار صادر کنند. کاربران همچنین می توانند از این ابزار برای ایجاد نقشه های خود با سنج ها، نشانگرها و نمودارهای خطی استفاده کنند و به صورت پویا وضعیت فعلی هر دارایی را نمایش دهند.

ویرایش ویدیو – برای کاربرانی که از ویرایش ویدیو برای مخفی کردن اطلاعات شناسایی شخصی (PII) – مانند چهره ها، خالکوبی ها، یا سایر ویژگی های متمایز اهداف متحرک در FOV- برای رعایت سیاست های حفظ حریم خصوصی استفاده می کنند، این ماژول افزودنی بدون زحمت این ویژگی ها را ویرایش می کند. برای محافظت از حقوق حریم خصوصی افراد قبل از صادرات ویدیو.

ماژول تشخیص/رادار – رادارها روند رو به رشدی در حفاظت محیطی هستند. با استفاده از این ابزار یکپارچه سازی راداری UVMS، کاربران می توانند چندین رادار و دوربین های PTZ را به طور همزمان پشتیبانی کنند، اهداف راداری متحرک را بر روی نقشه GIS نشان دهند و دوربین های PTZ را برای ردیابی آنها، با توجه به حالت های ردیابی انتخاب شده اختصاص دهند.

ارتقاء ماسک حریم خصوصی (با ادغام شخص ثالث) – FLIR United VMS 9.2 اکنون به ماسک حریم خصوصی اجازه می دهد تا به جای اینکه کاملاً مبهم باشد، یک قسمت تار باشد. این به دوربین اجازه می دهد تا حضور یک فرد و حرکات کلی آنها را بدون به خطر انداختن هویت یا حریم خصوصی آنها تعیین کند. این برای استفاده در مناطق حساس، مانند مناطق وضو، اتاق های تعویض، یا حتی در دفاتر عمومی که در آن پرسنل ممکن است از اینکه تحت نظر دقیق قرار نگیرند، احساس ناراحتی می کنند، ایده آل است.

ماژول FLUX – ادغام UVMS-FLUX به کاربران امکان می دهد دوربین های ترافیکی و رویدادهای هشدار را نظارت کنند، آلارم های تایید شده را تولید کنند، محتوای ویدئویی ضبط شده را ضبط و نشانه گذاری کنند و تمام اطلاعات را در یک جدول زمانی نقشه برداری کنند، جایی که تمام اطلاعات مربوط به یک رویداد برای بررسی بعدی ذخیره می شود.

منبع