اخبار دوربین مداربسته

Gallagher Security نرم افزار مدیریت سایت امنیتی خود را به روز می کند


Gallagher Security نسخه به روز شده نرم افزار مدیریت سایت امنیتی خود با نام Command Center v9.10 را منتشر کرده است.

مارک جونگ، مدیرعامل گالاگر، گفت: «مشتریان و شرکای کانال گالاگر که از این ارتقا بهره می‌برند، از اکوسیستم فناوری امنیت گالاگر که به سرعت در حال تکامل است بهره خواهند برد که آنها را برای آینده آماده می‌کند.»

“زیبایی ارتقاء به Command Center نسخه 9.10 مزیت کلی راه حلی است که می تواند توسط مشتریان ما درک شود. مجوزهای مبتنی بر اشتراک وب Command Center را باز می کند که در آن مدیران دارنده کارت می توانند به سرعت و به راحتی در فضای ابری به روز شوند. همچنین به ارزش دستگاه‌های HBUS برای بهبود سرعت، حفاظت از داده‌ها و مقیاس‌پذیری خودکار پی می‌برد.»

راه‌حل‌های کیف پول دیجیتال، قابلیت‌های مرکز فرماندهی را بیشتر گسترش می‌دهند، از فناوری‌های بومی در تلفن‌های هوشمند بهره می‌برند، در حالی که پیکربندی خودکار برای نسل بعدی Controller 7000 Gallagher ارتقاهای ساده و حفاظت سایبری پیشرفته‌تری را ارائه می‌دهد.

بهبود تجربه مشتری نیز از طریق راه حل های کیف پول دیجیتال ارائه می شود. Command Center نسخه 9.10 از نشان های کارمند در کیف پول اپل برای تجربه دسترسی سریع، شهودی و ساده در خوانندگان گالاگر برای کاربران آیفون و اپل واچ پشتیبانی می کند. کسب‌وکارها می‌توانند به سرعت و بدون دردسر اعتبار دسترسی را با ارائه درون‌برنامه از طریق برنامه Mobile Connect App Gallagher برای کارمندان خود صادر کنند.

یکپارچه‌سازی با Transact به پردیس‌های دانشگاهی یک تجربه دانشجویی مبتنی بر موبایل ارائه می‌دهد که دسترسی و مدیریت را با پرداخت‌های یکپارچه، شناسه دانشگاه و راه‌حل‌های تجاری ساده‌تر می‌کند.

منبع