اخبار دوربین مداربسته

Gallagher SMB کدهای کاربر را منتشر می کند


Gallagher امروز از انتشار کدهای کاربر در راه حل امنیتی مبتنی بر ابر خود – Gallagher Security برای SMB خبر داد.

این جدیدترین مورد از مجموعه ویژگی‌های امنیتی تجدیدنظر شده در محصول اول تلفن همراه است که عملیات را برای نصب‌کنندگان امنیتی و کسب‌وکارهایی که نیاز به عملیات امنیتی به راحتی مدیریت می‌کنند، ساده‌تر می‌کند.

لیزا توب، مدیر ارشد محصول Gallagher SMB می‌گوید: «ما با دادن قدرت به مشتریان خود برای تولید کد مستقیماً از برنامه SMB، بدون نیاز به دخالت تکنسین، با مدیریت کدهای کاربر از سنت فاصله گرفته‌ایم.

“ما درک می کنیم که پیوست تاریخی به کدهای پین به عنوان بخشی از یک سیستم امنیتی وجود دارد، بنابراین خودمان را به چالش کشیدیم تا این مفهوم را به روشی مدرن و نوآورانه ادغام کنیم.”

نتیجه یک فرآیند بصری در برنامه SMB است که اجازه می دهد تا یک کد کاربری منحصر به فرد ایجاد شود، به یکی از اعضای تیم اختصاص داده شود و در صورت خروج یکی از کارکنان یا به خطر افتادن آن، فوراً لغو شود.

“تعداد نامحدودی از کدهای کاربر SMB را می توان برای کارکنان و پیمانکاران بدون هزینه اضافی ایجاد کرد. لیزا می‌گوید: «این نشان‌دهنده صرفه‌جویی قابل‌توجهی در هزینه و زمان برای صاحبان مشاغل با جابجایی پرسنل بالا، مانند رستوران‌های خدمات سریع و امتیازات خرده‌فروشی است.»

کدها را می توان پس از نصب صفحه کلید Gallagher T30 در محل تولید و استفاده کرد. پس از نصب، مشتریان می توانند با وارد کردن کد منحصر به فرد خود، قفل درها را باز کنند.

“در حالی که Gallagher SMB یک راه حل اول برای موبایل است، ما می خواهیم مشتریان انعطاف پذیری داشته باشند تا نحوه باز کردن قفل درهای خود را انتخاب کنند. لیزا توضیح می‌دهد که User Codes یک گزینه اعتبار دسترسی دیگر را در کنار برنامه تلفن همراه SMB، برچسب‌های کلیدی SMB و کارت‌های SMB اضافه می‌کند.

منبع