اخبار دوربین مداربسته

Gallagher Take Home Double Awards ASIAL برنده شد


گالاگر اعلام کرده است که در مراسم جوایز صنعت امنیت استرالیا 2022 شب گذشته دو جایزه انجمن محدود صنعت استرالیا (ASIAL) را دریافت کرده است. گالاگر برای دومین سال متوالی برنده جایزه سازنده/توزیع کننده تجهیزات امنیتی شد و راه حل امنیتی مبتنی بر ابر آنها، Gallagher SMB در رده محصول سال – هشدار برنده شد.

ما بسیار مفتخریم که این جوایز را بردیم و دوباره به خاطر تعهدمان در تعریف مجدد انتظارات از فناوری امنیتی مورد تقدیر قرار گرفتیم. کریگ شوته، معاون گالاگر در آسیا و اقیانوسیه و IMEA می گوید. «تقاضا در حال حاضر صرفاً عرضه است. گالاگر، با تولید یکپارچه و سرمایه گذاری مستمر ما در تحقیق و توسعه، توانسته است به طور مداوم محصولات را در سراسر بحران فعلی زنجیره تامین جهانی ارائه دهد.

گرگ اونیل، مدیر ملی SMB و محیطی، می گوید: «زیبایی راه حل زنگ هشدار Gallagher SMB در انعطاف پذیری آن به مشتریان است. در صورت ایجاد زنگ هشدار، مشتریان از طریق برنامه اعلانی دریافت می‌کنند که به آنها امکان می‌دهد بیشتر بررسی کنند، زنگ هشدار را خاموش کنند، یا – از طریق ادغام یکپارچه با Wilson Security – از یک نگهبان درخواست کنند تا سایت را بررسی کند. از طرف دیگر، مشتریان می توانند یک شرکت نظارتی شخص ثالث را انتخاب کنند تا توسط سیستم مطلع شود و بر اساس یک طرح پاسخ توافق شده عمل کند. ما به سادگی قدرت را در دستان آنها گذاشته ایم.»

سازماندهی شده توسط ASIAL، بیست و ششمین جوایز سالانه صنعت امنیت استرالیا برای تعالی همراه با هفتمین جوایز سالانه عملکرد برجسته امنیتی (OSPAs) و یازدهمین جوایز سالانه مدال های امنیتی استرالیا برگزار شد.

مراسم اهدای جوایز در روز چهارشنبه 19 اکتبر 2022 در Doltone House Hyde Park Sydney برگزار شد.

منبع