اخبار دوربین مداربسته

Gallagher’s Command Center v8.80 – راهنمای خریداران دوربین مداربسته و اخبار


Command Center v8.80 آخرین نسخه نرم افزار مدیریت سایت امنیتی Gallagher امروز منتشر شد.

راه‌اندازی Command Center v8.80 ویژگی‌ها و پیشرفت‌هایی را ارائه می‌دهد که انعطاف‌پذیری و کارایی بیشتری را ارائه می‌دهد، از جمله سیستم مدیریت امنیت مبتنی بر وب مورد انتظار – Command Center Web، بهبود طرح سایت، یکپارچه‌سازی SIP و یک ابزار پیکربندی انبوه جدید.

مردیت پالمر، مدیر تولید گالاگر، می‌گوید: «در میان چشم‌انداز دائماً در حال تغییر دو سال گذشته، گالاگر همچنان متعهد به هدایت و عرضه نوآوری و توسعه محصول مطابق با تقاضای مشتری است. جدیدترین ویژگی‌ها و پیشرفت‌های نسخه 8.80 امنیت، انعطاف‌پذیری و اطمینان بیشتری را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند که از مهم‌ترین چیزها محافظت می‌کنند.»

Command Center v8.80 کاربران را قادر می سازد تا به راحتی نقشه های سایت پیچیده را پیمایش و تجسم کنند. پیشرفت‌های Site Plan با کاهش تعداد مواردی که باید همیشه قابل مشاهده باشند، برنامه‌های سایت را ساده می‌کند و توانایی پاسخگویی آسان به تماس‌های داخلی از داخل یک سایت پلن و همچنین امکان چرخش طرح سایت برای آگاهی بهتر از موقعیت را فراهم می‌کند.

این نسخه همچنین دسترسی به ابزار پیکربندی انبوه جدید را فراهم می‌کند، که در زمان راه‌اندازی سایت‌های جدید یا بارگذاری مقدار زیادی سخت‌افزار در یک سایت موجود، در زمان و ورود داده‌های قابل توجهی صرفه‌جویی می‌کند.

علاوه بر این، معرفی یکپارچه سازی SIP یک ادغام ساده و ایمن با برنامه های شخص ثالث را ارائه می دهد و به مشتریان انعطاف پذیری برای انتخاب یک سیستم اینترکام مناسب برای کسب و کارشان ارائه می دهد. این ویژگی جدید به اپراتور اجازه می‌دهد تا از طریق یک دستگاه ایستگاه کاری Command Center بدون نیاز به سخت‌افزار اضافی اینترکام با کاربر اینترکام صحبت کند، که هم از نظر هزینه و هم از نظر سهولت استقرار مفید است.

Command Center v8.80 دومین به روز رسانی نرم افزار Command Center برای سال 2022 است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان از جدیدترین فناوری ها بهره مند می شوند. مشتریانی که برنامه نگهداری و مراقبت از نرم‌افزار Gallagher را دارند به تمام نسخه‌های Command Center دسترسی دارند و اطمینان حاصل می‌کنند که می‌توانند نرم‌افزار خود را در هر زمانی به‌روزرسانی کنند و از ویژگی‌های جدید بهره کامل ببرند.

منبع