اخبار دوربین مداربسته

HID Certified – راهنمای خریداران دوربین مداربسته و اخبار


HID می‌گوید جدیدترین ماژول‌های اثر انگشت سری V و خوان‌هایش با فناوری تصویربرداری چند طیفی (MSI) اکنون دارای گواهینامه ISO/IEC 30107-3 PAD سطح 2 هستند.

این شرکت می‌گوید که این محصول تلاش‌های بسیار پیچیده‌تری برای جعل را بر اساس مصنوعات سه بعدی مانند آنهایی که از رزین، لاتکس، سیلیکون و پروتز ساخته شده‌اند شناسایی می‌کند و مطابق با استاندارد ISO 30107-3 PAD سطح 2، محصولات باید با موفقیت 99 درصد از تلاش‌های جعلی را مسدود کنند.

HID می‌گوید محصولات سری V Lumidigm آن اکنون با دقیق‌ترین استانداردهای PAD صنعت برای فناوری بیومتریک اثر انگشت مطابقت دارند.

فناوری MSI داده‌های اثرانگشت سطحی و زیرسطحی را برای تشخیص تقلب در مبارزه با تقلب و دقت تصویربرداری جمع‌آوری و مقایسه می‌کند تا رد کاذب و سرعت انتقال را در طیف وسیع‌تری از شرایط پوستی و محیطی کاهش دهد.

آزمایش PAD تعیین می کند که چگونه فناوری بیومتریک به طور موثر می تواند از دسترسی غیرمجاز کلاهبرداران از طریق استفاده از اثر انگشت جعلی، که به عنوان جعل نیز شناخته می شود، جلوگیری کند.

محصولات سری V HID Lumidigm در حال حاضر مطابق با استانداردهای ISO/IEC 30107-3 سطح 1 هستند که بر حملات اولیه PAD با استفاده از تصاویر دو بعدی برای شبیه‌سازی اثر انگشت زنده متمرکز شده‌اند.

اکنون آنها همچنین توانایی خود را در جلوگیری از زیان مالی و آسیب های اعتباری ناشی از تلاش های پیچیده تر جعل با استفاده از رزین، لاتکس، سیلیکون، پروتز و سایر مصنوعات سه بعدی نشان داده اند.

iBeta مراحل ثبت نام کاربر را با محصولات Lumidigm HID تکرار کرد و مجموعه‌ای از آزمایش‌ها را با مجموعه‌ای از موضوعات زنده و جعلی‌های ساخته شده از مواد غیر زنده انجام داد.

صدور گواهینامه موفقیت آمیز به حداکثر 1 درصد نرخ مسابقه تقلبی و مشارکت قبلی در حداقل یک آزمایش دیگر از نوع PAD برای همان روش بیومتریک نیاز داشت. HID قبلاً به انطباق سطح 1 PAD دست یافته بود، که بر حملات ارائه اولیه‌تر تمرکز دارد.

شدت انطباق با استاندارد ISO 30107-3 PAD سطح 2 مستلزم آن است که محصولات با موفقیت 99 درصد از تلاش های جعلی را مسدود کنند. در طول آزمایش، دستگاه HID Lumidigm با موفقیت 100٪ تلاش های انگشت جعلی را شناسایی و رد کرد.

منبع