اخبار دوربین مداربسته

HID Shoots برای بامبو با منبع پایدار


HID اعتبار Seos Bamboo خود را معرفی کرده است که از بامبو با منبع پایدار به جای PVC ساخته شده است. اعتبار بخشی از Seos های HID است راه حل امنیتی و اولین راه حل در طیف وسیعی از اکو کارت های امنیتی دسترسی فیزیکی است.

بامبو توسط شورای نظارت بر جنگل (FSC) تایید شده است، این اطمینان را می دهد که این مواد از جنگل هایی با مدیریت مسئولانه تهیه می شود که مزایای زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را ارائه می دهد.

گزارش های اخیر بازار، از جمله وضعیت امنیت و هویت HID گزارش، نشان می دهد که اکثریت سازمان ها آب و هوا و پایداری را به عنوان اولویت های سازمانی رتبه بندی می کنند.

در نتیجه آنها تا حد امکان به سمت مواد تجدیدپذیر و سازگار با محیط زیست روی می آورند و علاوه بر کاهش مصرف انرژی و ضایعات، به سمت مواد تجدیدپذیر و سازگار با محیط زیست می روند.

معرفی کارت های دسترسی بسیار ایمن ساخته شده از بامبو – منبعی تجدیدپذیر که به سرعت رشد می کند و به آب و آفت کش های کمتری نسبت به مواد کارت سنتی نیاز دارد – نوآوری مداوم HID را بدون به خطر انداختن امنیت و تجربه مشتری نشان می دهد.

سفر ما برای ارائه گزینه های جایگزین برای کارت های پلاستیکی و نشان ها 10 سال پیش با معرفی HID Mobile Access آغاز شد.®مارتین هادارت، معاون ارشد و مدیر عامل کنترل دسترسی فیزیکی در HID، توضیح می‌دهد که اولین بار در صنعت است. Seos Bamboo یک گزینه اضافی برای پایداری در اکوسیستم دسترسی فیزیکی ارائه می دهد، زیرا از زنجیره ارزش سازگارتر با محیط زیست در مناطقی که هنوز کارت دسترسی فیزیکی مورد نیاز است، پشتیبانی می کند.

کارت‌های Seos Bamboo همچنین از سازمان‌هایی که به دنبال گواهی‌های ساختمان سبز هستند، از جمله رهبری پذیرفته‌شده بین‌المللی در طراحی انرژی و محیطی (LEED)، روش ارزیابی زیست‌محیطی تأسیسات تحقیقاتی ساختمان (BREEAM) و گواهینامه Zero Waste to Landfill پشتیبانی می‌کند.

منبع