اخبار دوربین مداربسته

IDIS دو نفر جدید استخدام می کند


IDIS دو استخدام جدید برای تیم های بازاریابی و فروش خود در آمریکا اعلام کرده است.

لوئیس مونسانته به عنوان متخصص بازاریابی به IDIS آمریکا پیوسته است و لری لوبو مدیر فروش منطقه ای جدید برای بازار جنوب مرکزی ایالات متحده است.

مونسانته بیش از 20 سال تجربه بازاریابی دارد و از هلیکوپتر بل به IDIS آمریکا می پیوندد، جایی که او بیش از یک دهه در بخش بازاریابی این شرکت کار می کرد. او دانش و تخصص قابل توجه خود را برای کمک به تمام فعالیت های بازاریابی روزانه و برنامه ریزی بلندمدت در فناوری ویدیو به کار خواهد گرفت.

Lobue با بیش از 20 سال سابقه کاری، تجربه فروش گسترده ای دارد که در بخش امنیتی برای شرکت هایی از جمله Chubb Security Systems کار می کند. او همچنین دانش عمیق نظارت شبکه را از دوران تصدی در یکپارچه‌سازهای سیستم و طیف وسیعی از فروشندگان فناوری ویدیویی به همراه دارد. در IDIS آمریکا، او آرکانزاس، لوئیزیانا، اوکلاهاما و تگزاس را پوشش خواهد داد و به دنبال توسعه روابط موجود و جدید با یکپارچه‌سازان سیستم‌ها و فروشندگان برای هدف قرار دادن فرصت‌های جدید است.

لری لوبو در مورد انتصاب خود گفت: «زمان هیجان انگیزی برای پیوستن به IDIS آمریکا است زیرا مشتریان به مزایای راه حل های ویدیویی مورد اعتماد و تک منبعی پی می برند که نیازهای امنیتی و عملیاتی سازمان های بزرگ و کوچک را برآورده می کند. IDIS با راه‌حل‌های ساخت کره‌ای که برای طیف وسیعی از بخش‌های بازار طراحی شده‌اند، این الزامات را برآورده می‌کند.

اندرو میونگ، رئیس IDIS آمریکا افزود: “ما کاملاً خوشحالیم که از لوئیس و لری در تیم IDIS آمریکا استقبال می کنیم. آنها با بیش از 40 سال تجربه ترکیبی، دانش و تخصص فراوانی را در این صنعت در یک زمان حیاتی از رشد برای شرکت به ارمغان خواهند آورد. با افزایش تقاضا در سال 2022، این زمان ایده آل برای رشد و غنی سازی تیم ما است.

منبع