اخبار دوربین مداربسته

OpenEye تشخیص حرکت با قابلیت تجزیه و تحلیل را اضافه می کند


OpenEye OWS Smart Motion، تشخیص حرکت با قابلیت تجزیه و تحلیل بومی را به راه حل نظارت تصویری OpenEye Web Services (OWS) اضافه کرده است. اکنون در نسخه محدود، Smart Motion هشدارهای نادرست را کاهش می دهد و روزهای ضبط شده را افزایش می دهد.

Smart Motion با استفاده از تجزیه و تحلیل برای تشخیص الگوهای حرکتی مرتبط با افراد و وسایل نقلیه، بازتاب‌ها، سایه‌ها، درختان و سایر اشیاء را در محیطی که می‌تواند باعث رویدادهای حرکتی کاذب شود، نادیده می‌گیرد. Smart Motion روی ضبط فعال است و با دوربین‌های موجود کار می‌کند و نیاز به ارتقاء دوربین پرهزینه را از بین می‌برد.

«کاربران می خواهند بدانند که چه زمانی اتفاق مهمی در حال رخ دادن است که باید به آن نگاه کنند. ایان سیمر، معاون محصول OpenEye می‌گوید: با فیلتر کردن رویدادهای حرکتی فقط به مواردی که توسط افراد یا وسایل نقلیه ایجاد می‌شوند، زمان تلف شده را برای تماشای ویدیوی وزش برگ‌ها یا حرکت سایه‌ها در سراسر صحنه حذف می‌کنید. «حرکت هوشمند راهی بهتر و کارآمدتر برای ضبط و بازبینی ویدیو به کاربران می دهد تا بتوانند رویدادهای ویدیویی را که برایشان مهم است سریعتر پیدا کنند.»

Smart Motion دارای تشخیص حرکت ویدئویی پیشرفته و ضبط و هشدارهای مبتنی بر حرکت است که توسط موتور هشدار OWS ارائه می‌شود.

منبع