اخبار دوربین مداربسته

Qognify VMS 7.3 را راه اندازی کرد – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


Qognify از راه اندازی Qognify VMS 7.3 و Umbrella 8.0 خبر داد. آخرین نسخه از نرم افزار مدیریت ویدیو (VMS) Qognify پشتیبانی هوشمند را برای فرآیندهای تحقیق اضافه می کند، در حالی که Umbrella 8.0 مدیریت نصب VMS را برای شرکا ساده می کند.

Qognify VMS 7.3 با یک ابزار جستجوی پزشکی قانونی جدید به نام QogniFinder ارائه می شود که به طور قابل توجهی سرعت بررسی افراد یا وسایل نقلیه مورد علاقه در فیلم های ضبط شده را افزایش می دهد.

این به اپراتور اجازه می دهد تا یک تحقیق بایگانی را بر اساس معیارهای قابل انتخاب انجام دهد، که می تواند شامل ویژگی های فیزیکی مانند رنگ یک تکه لباس یا لوازم جانبی معمولی (یعنی فردی که عینک یا کلاه دارد) باشد.

برای تسهیل این امر، QogniFinder از یک پایگاه داده متا استفاده می کند که به طور مداوم جریان داده های بلادرنگ را از منابع مختلف مانند تجزیه و تحلیل ویدئویی مبتنی بر لبه یا مبتنی بر سرور ضبط می کند.

در زمان راه اندازی، QogniFinder از ابرداده های طیف گسترده ای از دوربین های Hanwha پشتیبانی می کند. ادغام مارک های دوربین بیشتر (مانند بوش و اکسیس) و همچنین ماژول های تجزیه و تحلیل مبتنی بر سرور که قبلاً برای نسخه های بعدی برنامه ریزی شده است.

Carsten Eckstein، رئیس VMS مدیریت محصول در Qognify، توضیح می دهد: “QogniFinder یکی از اولین ابزارهای جستجوی قانونی غیر اختصاصی واقعی موجود در بازار است. Qognify VMS را به یک پلتفرم قدرتمند برای جستجوی سریع فیلم‌های ضبط شده برای اشیاء خاص تبدیل می‌کند، بنابراین فرآیند تحقیق را اساساً متحول می‌کند و همکاری با پلیس و آژانس‌های مجری قانون را تسهیل می‌کند.

یک ویژگی جدید به نام «محدودیت ویدیو» به مدیران اتاق کنترل اجازه می‌دهد تا به طور موقت مجوزهای کاربر یا گروه را برای مشاهده فیدهای ویدیویی خاص با اثرگذاری فوری لغو کنند – به عنوان مثال، پس از تصادف در هنگام انجام عملیات نجات. اکشتاین توضیح می‌دهد: «شرایطی وجود دارد که دسترسی به فیدهای ویدیویی زنده از دوربین‌های خاص باید به شدت کنترل شود، چه برای اهداف امنیتی و حفظ حریم خصوصی، یا برای محافظت از رفاه اپراتورهای اتاق کنترل، برای مثال زمانی که یک حادثه پزشکی جدی در حال وقوع است. برخورد کرد.» این ویژگی جدید نه تنها دسترسی به فیدهای ویدئویی زنده خاص را محدود می کند، بلکه از افشای فیلم ضبط شده به افراد خارجی نیز جلوگیری می کند.

علاوه بر این، Qognify VMS اکنون از استفاده از نقشه های برداری و پلان های طبقه در قالب PDF نیز پشتیبانی می کند. این کار تعداد نقشه‌هایی را که باید آپلود شوند کاهش می‌دهد و تجربه کاربری بسیار روان‌تری را در زمانی که دوربین یا عنصر دیگری باید قرار گیرد، ایجاد می‌کند.

نسخه 7.3 همچنین حاوی یک درایور هوشمند برای Honeywell است که به مدل‌های دوربین جدید اجازه می‌دهد بدون نیاز به نصب درایورهای اضافی به سیستم اضافه شوند.

بر اساس این رویکرد منحصر به فرد برای مدیریت دوربین، تعداد دوربین ها و دستگاه های پشتیبانی شده در طول پنج سال گذشته بیش از دو برابر شده است.

Yaniv Toplian، معاون تحقیق و توسعه در Qognify، گفت که از فرصت‌های جدیدی که پشته فناوری Hexagon فراهم می‌کند هیجان‌زده است: «با توسعه راه‌حل‌های ترکیبی خاص صنعت با فناوری‌های Qognify و Hexagon، می‌توانیم ارزش افزوده قابل توجهی برای مشتریان خود ایجاد کنیم و به آنها کمک کنیم. به اجرای جامع‌تر استراتژی‌های امنیتی فیزیکی.”

منبع