اخبار دوربین مداربسته

RecFaces مرکز آموزشی را باز می کند – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


RecFaces اعلام کرده است که یک مرکز آموزشی برای کمک به یکپارچه‌کننده‌های سیستم فناوری اطلاعات، توزیع‌کنندگان و مشتریان نهایی از کشورهای مختلف برای پیاده‌سازی راه‌حل‌های بیومتریک صورت افتتاح کرده است.

بر اساس پیش‌بینی‌های Future Market Insights، بازار نرم‌افزارهای تشخیص چهره از 5.2 میلیارد دلار در سال 2022 به 22.5 میلیارد دلار تا سال 2032 با میانگین نرخ رشد سالانه 15.7 درصد افزایش خواهد یافت. به گفته تحلیلگران، نرخ رشد بازار نرم افزارهای شناسایی بیومتریک از نرخ رشد بازار عمومی تشخیص چهره و همچنین نرخ رشد بازار برنامه های کاربردی اجرای قانون پیشی خواهد گرفت.

تامارا موروزوا، مدیرعامل RecFaces می‌گوید: «در نیمه اول سال 2022 تعداد درخواست‌ها برای آموزش فناوری‌های تشخیص چهره 30 درصد افزایش یافت.

متخصصان RecFaces به ده‌ها ادغام‌کننده و مشتریانشان کمک کرده‌اند تا فناوری‌های تشخیص چهره را راه‌اندازی کنند و نحوه کار با آنها را با استفاده از نمونه راه‌حل‌های بیومتریک آماده مانند Id-Guard و Id-Gate یاد بگیرند. شرکت RecFaces بازخوردهای مثبتی از توزیع کنندگان و ادغام کنندگان از جمله Anixter (عربستان سعودی)، Key Solution Systems (مکزیک)، Audio Technology SAE (مصر)، Keymerging Technologies Ltd (کنیا)، T-Sign Solution Ltd (تایلند)، Varius Technologies دریافت کرده است. (قزاقستان).

مرکز آموزشی RecFaces

RecFaces آموزش های آنلاین و آفلاین رایگان را برای یکپارچه سازان سیستم IT، توزیع کنندگان و کاربران نهایی محصولات بیومتریک بر اساس فناوری تشخیص چهره ارائه می دهد. کلاس های چند زبانه توسط کارشناسان RecFaces به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی برگزار می شود. آنها نه تنها مبانی نظری بیومتریک را ارائه می دهند، بلکه نحوه استفاده از این ابزار را در نمونه موارد موفق نیز نشان می دهند.

آموزش‌های RecFaces مبتنی بر مدلی برای افزایش سطح امنیت محیطی از طریق معرفی محصولات بیومتریک مبتنی بر تشخیص چهره است. ترکیبی از تمام سخنرانی‌های RecFaces مجموعه بهینه‌ای از شایستگی‌ها و ابزارها برای حل وظایف خاص را تشکیل می‌دهد که هم برای کارکنان فنی و هم برای متخصصان امنیتی در هر شرکت مورد نیاز است. «تیم ما قبلاً تجربه گسترده ای در برگزاری سخنرانی های آنلاین و آفلاین داشته است. در ابتدا، ایده افتتاح یک مرکز آموزشی پس از انجام یک آموزش آفلاین تعاملی با شرکای فناوری ما Pelco در امارات به وجود آمد.

این دوره رایگان شامل سه سخنرانی زنده به مدت 1 ساعت است: مقدمه ای بر بیومتریک، ارائه راه حل های تشخیص چهره و راه اندازی نرم افزار. در هر سخنرانی، کارشناس زمانی را برای پاسخ به سوالات مخاطبان اختصاص می دهد.

منبع