اخبار دوربین مداربسته

SALTO Shake Up – راهنمای خریداران دوربین مدار بسته و اخبار


SALTO Systems از Salto Wecosystem پرده برداری کرده است، یک پلتفرم برند جدید که برندهای اصلی خود – Salto، Gantner، و Vintia تازه معرفی شده را برای رهبری تحول دیجیتالی دسترسی و مدیریت هویت گرد هم می آورد.

تحت سیستم سالتو وکوسیستم، هر برند به نقاط قوت خود کمک می کند و نقشی حیاتی در این ماموریت مشترک ایفا می کند:

  • Gantner راه حل های شناسایی، دسترسی، پرداخت بدون نقد و قفل قابل اعتماد و هوشمند را توسعه می دهد که فرآیندهای تجاری را خودکار و دیجیتالی می کند و کارایی و امنیت سازمانی را بهینه می کند.
  • سالتو همچنان در زمینه دسترسی به ساختمان، مدیریت هویت و فناوری قفل الکترونیکی پیشگام است که تجربه کاربری ایمن، هوشمند و بدون درز را تضمین می کند.
  • Vintia، جدیدترین محصول افزوده شده به اکوسیستم برند، در سیستم‌های نوآورانه‌ی رزرو و خرید بلیط تخصص دارد که تجربه مشتری را در بخش تفریح ​​و جاذبه‌ها متحول می‌کند.

آقای فردریک تروستر، مدیر کل SALTO Systems Oceania، توضیح می‌دهد که «اتحاد مارک‌های اصلی ما – Salto، Gantner و Vintia – تحت Salto Wecosystem نشان‌دهنده تعهد ما به ارائه راه‌حل‌ها و خدمات جامع و در عین حال متمایز است که دسترسی را بهبود می‌بخشد، عملیات را ساده می‌کند و بهبود می‌بخشد. تجربه کاربری در طیف وسیعی از صنایع این اکوسیستم پلتفرم برند جدید امکان رویکرد بازار منسجم تری را فراهم می کند و ارزش بیشتری برای شرکای ما ایجاد می کند که می توانند از نقاط قوت هر برند برای ارائه راه حل های نوآورانه استفاده کنند. توانایی حفظ راه‌حل‌ها، فناوری‌ها و ویژگی‌های نام تجاری متمایز در حین به اشتراک گذاشتن و فعال کردن هم‌افزایی یکدیگر، گواهی بر قدرت وکوسیستم سالتو و روحیه مشارکتی است که در هر برند تقویت شده است. سالتو متعهد به تحویل پایدار محصولات ما است. ما این تمرکز را در سالتو وکوسیستم ادامه خواهیم داد و قول می‌دهیم که شیوه‌هایی را بگنجانیم که به ما کمک می‌کند دنیایی امن‌تر و به هم پیوسته‌تر ارائه دهیم که تأثیر مثبتی بر نسل‌های آینده دارد.»

مارک گومز نقش مدیر عامل سالتو وکوسیستم را بر عهده می گیرد در حالی که خاویر روکورو به سمت عضویت در هیئت مدیره و عضو کمیته استراتژی سالتو وکوسیستم می رود.

به عنوان بخش مهمی از این مرحله جدید، سالتو ویکوسیستم خوشحال است که از مارک گومز به عنوان مدیر عامل گروه جدید استقبال می کند، که از 2 آوریل 2024 اجرایی می شود.

مارک گومز، مدیرعامل Salto Wecosystem، می‌گوید: «من واقعاً برای پیوستن به سالتو وکوسیستم به عنوان مدیر عامل در این دوره تحول‌آفرین هیجان‌زده هستم. تعهد شرکت به نوآوری و رویکرد پویای آن برای تغییر با ارزش‌های خودم همسو است. ما با هم مسیری را برای رشد، موفقیت و تعالی پایدار ترسیم خواهیم کرد.

خاویر روکرو، مدیر عامل در حال پیشرفت سالتو ویکوسیستم، می‌گوید: «من واقعاً از اینکه در 23 سال گذشته در کنار چنین افراد توانمند و سخت‌کوشی در سالتو کار کرده‌ام، خوشحالم. از آنجایی که اکنون بر نقش خود به عنوان عضو هیئت مدیره و عضو کمیته استراتژی سالتو وکوسیستم تمرکز می کنم، متقاعد شده ام که شرکت تحت رهبری مارک گومز به رشد و بهتر شدن ادامه خواهد داد. من از همه کسانی که افتخار همکاری با آنها را داشته‌ام سپاسگزارم و برای آنها در تمام تلاش‌های آینده‌شان آرزوی موفقیت دارم.»

خاویر اکنون در راه اندازی بنیاد سالتو وکوسیستم آینده نیز مشارکت خواهد داشت. Marc Handels، Salto Wecosystem CTIO، یکی از بنیانگذاران و اعضای هیئت مدیره، نیز به کمیته استراتژی هیئت مدیره تازه تاسیس خواهد پیوست.

منبع