اخبار دوربین مداربسته

SALTO Systems اولین مرکز XSperience را در استرالیا راه اندازی کرد


SALTO Systems امروز اولین مرکز ابتکاری استرالیایی XSperience خود را در کرمورن در قلب فناوری و حوزه خلاق ملبورن راه اندازی کرد.

مرکز فراگیر XSperience SALTO، کنترل دسترسی الکترونیکی هوشمند نوآورانه SALTO را به نمایش می‌گذارد که دارای طیف گسترده‌ای از قفل‌ها و قفسه‌های الکترونیکی و همچنین راه‌حل‌های نرم‌افزاری در محل و ابری پیشرفته است.

آقای فردریک تروستر، مدیر کل SALTO Systems Oceania می گوید: «ما از راه اندازی اولین تجربه فناوری نوآورانه و جذاب خود در استرالیا بسیار خوشحالیم. بازدیدکنندگان می توانند امروز با آینده تعامل داشته باشند و از نزدیک ببینند که فناوری کنترل دسترسی تا چه حد پیشرفت کرده است. راه حل های تکنولوژی پیشرفته ما امنیت فیزیکی و دیجیتالی پیشرفته ای را برای سازمان ها فراهم می کند.

«مرکز XSperience برای نمایش آخرین محصول و نوآوری‌های تکنولوژیکی SALTO طراحی شده است، و بهترین برنامه‌ها و تجربیات آموزشی، جلسات آموزشی و معرفی محصولات جدید را ارائه می‌کند. ما متعهد هستیم که به شرکای فروش و ادغام خود کمک کنیم تا پتانسیل کامل طیف محصولات SALTO را درک کنند.

این فضا که در طبقه پنجم در خیابان گوردون 1 در کرمورن واقع شده است، دارای نمای آجری برجسته و تراس روی پشت بام با منظره 360 درجه بدون وقفه از ملبورن است. مرکز XSperience با طراحی معماری SALTO یک فضای مدرن و مجلل است که از امروز برای جلسات آموزشی، بحث‌های پنل رهبری فکری، رویدادهای شبکه‌سازی صنعت و سرگرمی مشتری/شریک در دسترس است.

مرکز XSperience دارای بخش‌هایی است که دارای راه‌حل‌هایی برای دولت، محل کار، املاک/املاک تجاری، آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، مهمان‌نوازی و موارد دیگر است. در بدو ورود، بازدیدکنندگان ابتدا دیوار خوشامدگویی به رنگ آبی SALTO از کمدهای GANTNER را تجربه می‌کنند که با قفل‌های پیشرفته SALTO Systems محفوظ شده‌اند تا بازدیدکنندگان بتوانند به طور ایمن وسایل خود را در حین لذت بردن از فضا ذخیره کنند. GANTNER، یک شرکت اتریشی که توسط SALTO در سال 2020 خریداری شد، راه حلی جامع برای دسترسی پایان سفر و قفسه کارکنان ارائه می دهد که به طور یکپارچه با SALTO و سفر کلی مرکز XSperience یکپارچه می شود.

مرکز SALTO XSperience با مساحت 270 متر مربع، بهترین تجربه بدون کلید را در اختیار کاربر قرار می دهد. بازدیدکنندگان می‌توانند با پلتفرم‌های مختلف SALTO، از جمله نرم‌افزار مدیریت مبتنی بر وب SALTO ProAccess SPACE و راه‌حل‌های مبتنی بر ابر، و همچنین گزینه‌های موبایل، بی‌سیم، آفلاین و همچنین قفل‌های هوشمند الکترونیکی با باتری و شبکه GANTNER تعامل داشته باشند. حتی یک صفحه نمایش لمسی MyLock وجود دارد که کاربر را قادر می سازد درب و قفل سفارشی خود را پیکربندی و ایجاد کند.

«راه‌حل‌های کنترل دسترسی ما با تضمین یک محیط امن، ارائه پاسخ اضطراری بلادرنگ و مسیر حسابرسی واضح، خطر را کاهش می‌دهند. ما پیچیدگی را حذف می کنیم، زمان و هزینه ها را کاهش می دهیم. آقای تروستر توضیح می دهد که همه انواع ساختمان ها و نقاط دسترسی را می توان در یک سیستم موجود ادغام کرد.

منبع