اخبار دوربین مداربسته

TECH5 دارایی های سیستم های Imageware را به دست می آورد


TECH5 اعلام کرده است که تمام دارایی های Imageware Systems را به دست آورده است.

خرید این دارایی ها توسط شرکت TECH5، شرکت تابعه گروه TECH5 در ایالات متحده تکمیل شد.

دستیابی به دارایی های Imageware به TECH5 این توانایی را می دهد تا بهترین محصولات نرم افزاری احراز هویت مبتنی بر رابط کاربری و هوش مصنوعی را با پشتیبانی یک تیم جهانی از کارشناسان امنیتی و بینش گرا به بازار عرضه کند.

به عنوان بخشی از این معامله، TECH5 دارایی های Imageware شامل نرم افزار، قراردادها و مالکیت معنوی را به دست آورد. TECH5 پشتیبانی و خدمات مستمری را به پایگاه مشتریان جهانی Imageware به عنوان مالک جدید دارایی ها ارائه خواهد کرد.

این خرید نشان‌دهنده یک گام استراتژیک برای TECH5، تقویت حضور آن در آمریکای شمالی، و آوردن رهبری چندین دهه Imageware به جغرافیای جدید و بازارهای عمودی جدید از طریق ردپای TECH5 است. راب هاسلم، مشاور استراتژیک TECH5 می گوید.

TECH5 قصد دارد اعضای کلیدی تیم Imageware از جمله مهندسی، پشتیبانی مشتری، مدیریت محصول، فروش و بازاریابی، خدمات حرفه‌ای و همچنین برخی از کارکنان عمومی و اداری را حفظ کند. در نتیجه، مشتریان TECH5 و Imageware از تخصص ترکیبی تیم ها در ارائه پشتیبانی و خدمات مستمر برای همه محصولات بهره مند خواهند شد.

TECH5 برای سال‌ها شریک Imageware بوده است و ما از این فرصت بسیار هیجان‌زده هستیم که پیشنهادات و تخصص هر دو شرکت را ترکیب کنیم تا پیشنهادات مبتنی بر بیومتریک غنی‌تر و جامع‌تر را به مشتریان مجری قانون، دولتی و سازمانی ارائه کنیم. یک مقیاس جهانی تیم ترکیبی، قابلیت‌ها، دانش و تخصص‌هایی را که مشتریان Imageware انتظار دارند و به آن تکیه کرده‌اند، گسترش می‌دهد.» – نظرات ماچیل ون در هارست، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل TECH5.

هر دو TECH5 و Imageware دارای میراث طولانی رهبری عمیق فناوری در زمینه های مکمل بیومتریک و هویت هستند. Imageware طی 34 ماه گذشته سبد محصولات خود را با موفقیت بازسازی کرد و برای این لحظه از ادغام با یک نیروگاه بیومتریک مانند ما برای ایجاد یک شرکت احراز هویت بیومتریک با خطوط رقابتی برای بازار آماده شده است. TECH5 یک چشم انداز قوی و رویکرد بازار را در راستای آنچه که مشتریان از نظر مدیریت هویت امن، از جمله شناسه دیجیتال حیاتی به آن نیاز دارند، نشان می دهد. TECH5 با بیومتریک نوآورانه خود در فناوری‌های ضبط و تطبیق، خانه جدید ایده‌آلی برای ساخت بر اساس میراث غنی Imageware در فضاهای اجرای قانون و بازار فدرال است و به پایگاه‌های مشتریان ایالتی، محلی، فدرال و سازمانی می‌پردازد. به عنوان مثال، TECH5 قصد دارد ارائه شناسه دیجیتال خود را با محصول Imageware Authenticate ترکیب کند تا راه حلی جامع ارائه دهد که می تواند به همه – از کشورهای توسعه یافته، در حال توسعه، و همچنین کشورهای توسعه نیافته خدمت کند. راهول پارت، بنیانگذار، رئیس و مدیر ارشد فناوری TECH5 می گوید.

“مشتریان موجود و آینده از این ترکیب سود زیادی خواهند برد و به آنها امکان می دهد نرم افزار پیشرفته بیومتریک مدرن را با پشتیبانی گروه پشتیبانی باتجربه ما خریداری کنند، سیستم های قدیمی قدیمی را جایگزین کنند و مسیر نوآوری مداوم را برای مشتریان فراهم کنند.” – نظرات آقای پارت.

منبع