اخبار دوربین مداربسته

Teledyne FLIR’s Neutrino LC CZ 15-300


Teledyne FLIR، بخشی از Teledyne Technologies Incorporated، از عرضه Neutrino LC CZ 15-300، آخرین مدل سری Neutrino IS از ماژول‌های دوربین مادون قرمز با طول موج متوسط ​​(MWIR) با لنزهای زوم پیوسته (CZ) یکپارچه خبر داد. سری نوترینو IS بدون ITAR که برای راه‌حل‌های یکپارچه‌ای که نیاز به تصویربرداری واضح، برد طولانی، SD یا HD MWIR دارند، مزایای اندازه، وزن، قدرت و هزینه (SWaP+C) را به سازندگان تجهیزات اصلی (OEM) و یکپارچه‌کننده‌های سیستم برای هوابرد ارائه می‌کند. ، برنامه های کاربردی بدون سرنشین، C-UAS، امنیت، ISR و هدف گیری.

دان واکر، معاون مدیریت محصول، Teledyne FLIR، گفت: مجموعه سری Neutrino IS و توانایی ما برای ترکیب دوربین‌ها و لنزهای MWIR موجود، زمان سریع‌تری را برای یکپارچه‌سازها به بازار، عملکرد برتر و هزینه کمتر فراهم می‌کند. این مدل قابلیت یکپارچه‌سازی سریع ما را از یک تامین‌کننده نشان می‌دهد، چیزی که زمانی به چندین تامین‌کننده و بیش از دو سال نیاز داشت تا تکمیل شود.

بر اساس فناوری Teledyne FLIR HOT FPA، Neutrino LC CZ 15-300 عملکرد بالا، تصاویر 640×512 HD MWIR و قابلیت 15 میلی‌متر تا 300 میلی‌متر CZ را برای محصولات مقاومی که به عمر طولانی، مصرف انرژی کم، و عملکرد بی‌صدا و لرزش پایین نیاز دارند، ارائه می‌کند. . کرایوکولر خطی FL-100 با عمر طولانی، عملکرد قابل اعتماد و گارانتی دو ساله پیشرو در صنعت را هدایت می کند و ریسک یکپارچه سازی و هزینه مالکیت را کاهش می دهد.

تمام محصولات Neutrino IS شامل یک لنز Teledyne FLIR CZ است که با یک ماژول دوربین سری SWaP Neutrino (VGA یا SXGA) یکپارچه شده است. ماژول دوربین و لنز برای یکدیگر طراحی شده‌اند و عملکرد مطلوبی را ارائه می‌دهند که هنگام خرید و ادغام دوربین‌ها و لنزها از چندین منبع قابل دستیابی نیست. Teledyne FLIR همچنین تیم های خدمات فنی بسیار واجد شرایط را برای پشتیبانی و تخصص یکپارچه در طول چرخه توسعه و طراحی ارائه می دهد.

تمام سری های نوترینو تحت صلاحیت وزارت بازرگانی ایالات متحده به عنوان EAR 6A003.b.4 طبقه بندی می شوند. و مشمول مقررات بین المللی ترافیک اسلحه (ITAR) نیستند.

منبع