اخبار دوربین مداربسته

Teledyne FLIR’s Neutrino LC CZ 15-300


Teledyne FLIR از عرضه Neutrino LC CZ 15-300، جدیدترین مدل سری Neutrino IS از ماژول های دوربین مادون قرمز با طول موج متوسط ​​(MWIR) با لنزهای زوم پیوسته (CZ) یکپارچه خبر داد.

دان واکر، معاون مدیریت محصول Teledyne FLIR گفت: مجموعه‌های سری Neutrino IS و توانایی ما برای ترکیب دوربین‌ها و لنزهای MWIR خارج از قفسه، زمان سریع‌تری را برای یکپارچه‌سازها به بازار، عملکرد عالی و هزینه کمتر فراهم می‌کند. این مدل قابلیت یکپارچه‌سازی سریع ما را از یک تامین‌کننده نشان می‌دهد، چیزی که زمانی به چندین تامین‌کننده و بیش از دو سال برای تکمیل نیاز داشت.

بر اساس فناوری Teledyne FLIR HOT FPA، Neutrino LC CZ 15-300 عملکرد بالا، تصاویر 640×512 HD MWIR و قابلیت 15 میلی‌متر تا 300 میلی‌متر CZ را برای محصولات مقاومی که به عمر طولانی، مصرف انرژی کم، و عملکرد بی‌صدا و لرزش کم نیاز دارند، ارائه می‌کند. . کرایوکولر خطی FL-100 با عمر طولانی، عملکرد قابل اعتماد و گارانتی دو ساله پیشرو در صنعت را هدایت می کند و ریسک یکپارچه سازی و هزینه مالکیت را کاهش می دهد.

تمام محصولات Neutrino IS شامل یک لنز Teledyne FLIR CZ است که با یک ماژول دوربین سری SWaP Neutrino (VGA یا SXGA) یکپارچه شده است. ماژول دوربین و لنز برای یکدیگر طراحی شده‌اند و عملکرد مطلوبی را ارائه می‌دهند که هنگام خرید و ادغام دوربین‌ها و لنزها از چندین منبع قابل دستیابی نیست.

منبع