اخبار دوربین مداربسته

Vertiv خط جدیدی از توسعه دهنده سیگنال با وضوح بالا و مبتنی بر IP را اعلام کرد


Vertiv سری Vertiv Avocent HMX 3080/4080 را معرفی کرده است، یک توسعه دهنده سیگنال مبتنی بر IP که به کاربران امکان می دهد از راه دور سیگنال های تصویری، صوتی، USB و RS232 را از طریق یک شبکه گیگابیتی انتقال دهند.

سری Vertiv Avocent HMX 3080/4080 به مجموعه ماشین مجازی مبتنی بر هسته مبتنی بر IP (KVM) شرکت می‌پیوندد. از سری Avocent HMX 1080/2080 با مزایای کلیدی زیر بهبود یافته است:

مزایای کلیدی

  • عملکرد پیشرفته: شامل واحدهای فرستنده و گیرنده، به هر دستگاه یک آدرس IP منحصر به فرد برای کمک به کاهش تلفات انتقال KVM اختصاص داده شده است.
  • معماری انعطاف پذیر: Avocent HMX 3080/4080 مبتنی بر دسکتاپ گزینه های اتصال متعددی را ارائه می دهد. گیرنده و فرستنده را می توان مستقیماً با استفاده از کابل های CATx و فیبر متصل کرد. با استفاده از پورت های شبکه یکپارچه، یک فرستنده را می توان به چندین گیرنده یا بالعکس و برای افزونگی اتصال متصل کرد.
  • ماتریس IP مجازی: با پهنای باند کافی و پورت های سوئیچ شبکه، یک معماری ماتریس IP می تواند تا 65000 گیرنده را در همان شبکه پشتیبانی کند.
  • سهولت استفاده: هر ترمینال گیرنده در شبکه می تواند تمام دستگاه های موجود در شبکه را به طور خودکار شناسایی و پیکربندی کند.

منبع